Медичні перевезення лежачих хворих з України у Вроцлав

Довірте транспортування близьких професіоналам

Якщо у вас є літній родич, якому важко самостійно пересуватися, або знайома людина, яка перебуває у важкому стані, вам просто необхідно скористатися послугами професійного медичного транспортування. Компанія «МЕДперевозка» у Вроцлаві пропонує свої послуги всім людям, які зіткнулися з подібними ситуаціями та не мають змоги допомогти постраждалим самостійно. Щоб оформити заявку на перевезення, потрібно лише зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону або написати на електронну пошту.

Особливості спецтранспорту для перевезень пацієнтів

Комфорт і безпека людей, що транспортуються, є головним пріоритетом приватної служби медтранспортування. Тому всі автомобілі компанії проходять регулярний технічний огляд та обладнані сучасною системою управління.

Можна не переживати про зручності, тому що весь спецтранспорт:

 • має великий та просторий салон;
 • оснащений системою обігріву та кондиціювання;
 • обладнаний інноваційними апаратами та приладами медичного призначення;
 • має відсік для перевезення багажу;
 • передбачає 3 додаткові місця для супроводжуючих осіб, включаючи медпрацівників або родичів пацієнта.

У кожній машині також гнучкі носилки і каталка для пацієнтів, у яких спостерігається частковий або тотальний параліч. Особам з обмеженими фізичними можливостями або ампутованими нижніми кінцівками надається у користування інвалідне крісло. Про таку потребу слід згадати під час розмови з менеджером-консультантом.

Чому вибирають саме приватну службу?

Компанія «МЕДперевозка» протягом багатьох років займається транспортуванням пацієнтів на території України, Польщі та близького зарубіжжя, береться навіть за найважчі випадки. Скориставшись допомогою цієї приватної служби, пацієнти почуваються комфортно та безпечно, оскільки співробітники добре навчені і при цьому регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

До основних пріоритетів компанії можна віднести:

 • комфорт пацієнта;
 • індивідуальний підхід до кожної людини, що транспортується;
 • надання необхідного сприяння у пересуванні;
 • безпека;
 • психологічна взаємодія з пацієнтом.

У компанії дуже відповідально ставляться до підбору персоналу, регулярно проводяться курси та тренінги, що дозволяють співробітникам опанувати необхідні техніки та навички надання допомоги. Завдяки цьому можна бути абсолютно спокійними за здоров’я та безпеку свого родича.

Послуги служби «МЕДперевозка»

Приватна служба медтранспортування спеціалізується на наданні наступного пакета послуг:

 • транспортування тяжкохворих пацієнтів;
 • перевезення лежачих людей з дому до клініки чи лікарні додому;
 • підйому хворого на потрібний поверх будівлі;
 • транспортування людей похилого віку в будинок престарілих.

Співробітники перевозять пацієнтів на різні відстані, допомагають розташуватися в палаті клініки або кімнаті будинку престарілих. При необхідності фахівці нададуть допомогу у переміщенні коридорами або кабінетами лікарняного корпусу або стаціонарного відділення.

Як замовити послугу?

Приватна служба працює цілодобово та без вихідних. Щоб оформити заявку на надання спецтранспорту, слід звернутися до менеджера-консультанта, зателефонувавши за вказаним номером телефону, або зв’язатися з оператором електронною поштою або заповнити заявку на сайті для замовлення зворотного дзвінка. Менеджер зателефонує якнайшвидше для уточнення всіх деталей співпраці.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости