Транспортування важких хворих в Бахмут від компанії «МЕДперевозка»

Якісне та комфортне перевезення хворих

Медичний трансфер — це послуга з перевезення тяжкохворих пацієнтів. Її складність полягає у прямій небезпеці для життя пацієнта, що транспортується під час поїздки, що пов’язане з його поточним станом та можливим погіршенням самопочуття в дорозі. Здійснити перевезення інвалідів та людей похилого віку без спеціального транспорту та медпрацівників досить складно, а часом навіть неможливо. Компанія «МЕДперевозка» займається медичним трансфером тяжкохворих людей у ​​межах Бахмута, Донецької області та по всій Україні. При необхідності ми організовуємо транспортування пацієнтів до сусідніх держав та населених пунктів зони АТО.

Оперативне медичне перевезення пацієнтів

У яких випадках потрібне медтранспортування?

Послуга медичного перевезення полягає у:

  • транспортуванні лежачих пацієнтів з одного стаціонару до іншого з метою проведення діагностичних процедур та складних оперативних втручань;
  • перевезення тяжких хворих та літніх людей містом (наприклад, для візиту до поліклініки, пенсійного фонду, відділення банку або пошти);
  • транспортування лежачих хворих із будинку до лікарні, якщо їх стан раптово погіршився (при гострій хірургічній, судинній патології тощо).

Медичний трансфер замовляють родичі пацієнтів, які мають обмежені фізичні можливості та потребують стороннього догляду. Серед них — хворі з патологією серцево-судинної системи, онкозахворюваннями, які перенесли травми та операції, а також інваліди зі слуху та зору.

Перевезення хворих у Бахмуті

Використання особистого та громадського автотранспорту, не пристосованого для перевезення лежачих хворих, загрожує їх травмуванням. Крім того, відсутність супроводжуючого медпрацівника небезпечна тим, що пацієнт не отримає необхідної допомоги у разі погіршення самопочуття.

Популярність компанії «Медперевозка» пояснюється так:

  1. Автопарк представлений сучасними реанімобілями, які оснащені професійною апаратурою та пристосуваннями для транспортування хворих (носилки, інвалідне крісло).
  2. М’яка підвіска, система «клімат-контролю» в салоні забезпечують комфортну поїздку пацієнту і людям, які його супроводжують.
  3. За потреби перед трансфером комплектується аптечка, куди входять препарати для надання невідкладної допомоги. Крім того, враховуються захворювання кожного пацієнта, що перевозиться.
  4. Грамотний персонал упродовж поїздки контролює самопочуття людини. Навички та багатий досвід дозволяють їм своєчасно оцінити зміни у стані пацієнта та надати йому ургентну допомогу.

При перевезенні здійснюється принцип «від ліжка до ліжка», згідно з яким санітари бригади доставляють пацієнта прямо з квартири до пункту призначення і назад. Для цього використовуються інвалідні коляски, ноші, милиці та інші пристосування.

Скільки коштує послуга?

Вартість трансферу розраховується з урахуванням:

  • відстані до місця доставки;
  • необхідності супроводу медперсоналом;
  • підняття/спуску сходами на поверхи і т.д.

Демократичність цін дає можливість скористатися послугами «МЕДперевозки» практично кожному мешканцю Бахмута.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости