Перевезення лежачих хворих в Ужгороді від ліжка до ліжка

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти лежачого хворого по Ужгороду та області

Що робити родичам важко хворої людини, якщо виникає необхідність перевезти її з одного місця в інше? Як уникнути ризиків і забезпечити пацієнту безпеку, особливо при переїзді на далекі відстані? Відповідь проста — замовити перевезення хворого в Ужгороді та Закарпатській області, звернувшись в місцеве відділення служби «МЕДперевозка». Кваліфіковані співробітники, сучасні медичні автомобілі, оснащені всім необхідним обладнанням, дозволяють гарантувати комфортну і безпечне транспортування хворого.

У чому особливості професійного медичного транспортування?

Багато людей не дуже розуміють різницю між професійним медичним перевезенням і транспортуванням хворого на звичайному автомобілі або ж в «Швидкої допомоги». Однак відмінності між ними колосальні.

Як ми працюємо?
 • Працюємо цілодобово 24 години/7 днів
  Працюємо на території всієї України
 • Перевозимо хворих із дому до лікарні та назад
 • Доставляємо та супроводжуємо хворих у поїздах та літаках

Для медперевезення використовуються спеціальні автомобілі, які оснащені сучасним обладнанням – від носилок і фіксаторів до апаратів штучної вентиляції легенів. Це дає можливість зробити поїздку не тільки комфортною, але і безпечною, особливо, коли потрібно перевезення лежачих хворих на далекі відстані.

Сучасні автомобілі, призначені для медичного транспортування, дозволяють м’яко, швидко перевезти в потрібне місце пацієнтів, уникнувши тряски, різких рухів і гальмувань, потенційно небезпечних для здоров’я хворого.

Транспортні засоби оснащені також кондиціонером, системою вентиляції та обігріву, сучасними пристроями іммобілізації пацієнтів. Для перевезення пацієнтів використовуються м’які носилки, зручні інвалідні крісла. Є в салоні і місце для багажу, і комфортні сидіння для супроводжуючих осіб.

Крім транспортування по Ужгороду і Закарпатській області, пацієнтам також пропонується і така послуга, як міжміське перевезення хворих з супроводом кваліфікованого медичного персоналу. На жаль, ні в каретах «швидкої допомоги», ні тим більше у звичайних автомобілях створити оптимальні умови для перевезення людини не вдасться.

Додаткові послуги та переваги

Професійна медична перевезення хворих, пропонована приватною спеціалізованою службою, пропонує широкий спектр послуг і має такі переваги:

 1. Супровід медичних фахівців певного профілю (в залежності від стану та діагнозу конкретного хворого).
 2. Можливість проведення медичних маніпуляцій та надання професійної допомоги під час шляху.
 3. Оптимальні кліматичні умови в салоні транспортного засобу.
 4. Реанімобілі вищого класу (оснащені всі необхідним обладнанням для комфортного транспортування, проведення терапевтичних або ж реанімаційних процедур під час переїзду).
 5. Можливість супроводу пацієнта його близькими людьми.
 6. Моніторинг стану хворого в процесі транспортування.
 7. Швидка, оперативна доставка пацієнта.
 8. Просте оформлення замовлення (в телефонному режимі або через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті).
 9. Цілодобовий графік роботи (адже екстрена доставка хворого в лікувальний заклад може знадобитися в будь-який момент).

Послуги надаються різні, з урахуванням потреб і побажань родичів і самої людини, що транспортується. Крім транспортування хворих в клініку або ж з лікарні, пропонується перевезення в інший район міста (наприклад, у разі переїзду), зустріч на вокзалі або в аеропорту, перевезення людей похилого віку.

Якщо мова йде про лежачих хворих, то персонал служби, використовуючи зручні ноші, не просто довезе людини до вказаної адреси, а й донесе до автомобіля, а потім доставить на потрібний поверх. Транспортування інвалідів передбачає використання зручних крісел з системою надійної фіксації.

Якщо людина в стані пересуватися сама, але сильно ослаблена, має проблеми з руховою функцією, то їй нададуть милиці, ходунки, крісла та інші пристрої, що забезпечують зручне і безпечне переміщення.

Скільки коштує послуга?

Професійне перевезення лежачих хворих ціну має цілком розумну і доступну. Однак вартість цієї послуги розраховується індивідуально. Ціна медперевезення буде залежати від відстані від місця прибуття до кінцевого пункту призначення, можливості хворого самостійно пересуватися, необхідності супроводу медичним персоналом і надання допомоги в дорозі, потреби у використанні додаткового обладнання і ще ряду інших чинників.

Тому для визначення точної ціни потрібно просто зателефонувати до установи, відповісти на питання консультанта, озвучити свої додаткові побажання. «МЕДперевозка» в Ужгороді та Закарпатській області – це комфортна, швидка і безпечне транспортування хворих на будь-які відстані.

Вартість

вказується в один бік

Маршрут

Відстань км.

Ціна грн.

Ужгород-Харків

1286
25720

Ужгород-Херсон

1132
22640

Ужгород-Львів

267
5340

Ужгород-Сєвєродонецьк

1535
30700

Ужгород-Черкаси

997
19940

Ужгород-Чернігів

952
19040

Ужгород-Дніпро

1210
24200

Ужгород-Запоріжжя

1286
25720

Ужгород-Одеса

1060
21200

Ужгород-Тернопіль

395
7900

Ужгород-Луцьк

420
8400

Ужгород-Рівне

480
9600

Ужгород-Полтава

1149
22980

Ужгород-Миколаїв

1066
21320

Ужгород-Житомир

670
13400

Ужгород-Суми

1174
23480

Ужгород-Івано-Франківськ

293
5860

Ужгород-Хмельницький

506
10120

Ужгород-Чернівці

430
8600

Ужгород-Вінниця

629
12580

Ужгород-Кропивницький

957
19140

Компанія МЕДперевозка надає наступні види послуг:

 • Перевезення лежачих хворих
 • Перевезення онкологічних хворих
 • Транспортування хворих з травмами
 • Перевезення лежачих хворих на реабілітацію
 • Транспортування пацієнтів на обстеження
 • Перевезення хворих з лікарні в лікарню
Кількість оцінок: 31
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости