Перевезення пацієнта з переломами

Перевезення хворих з травмами, що спричинили порушення цілісності кісток скелета (переломи), вимагає спеціального обладнання, транспортного засобу і висококваліфікованої бригади. Адже необережне поводження з потерпілим, порушення правил транспортування може призвести до ускладнень, больового шоку і інших тяжких ускладнень. Уникнути небезпечних наслідків допоможе звернення в приватну службу «МЕДперевозка».

Особливості транспортування людей з травмами

Переваги компанії «МЕДперевозка»

Вибираючи приватну компанію «МЕДперевозка», замовник отримує:

 • сучасний спеціалізований транспорт – реанімобіль;
 • високотехнологічне обладнання для надання невідкладної допомоги та моніторингу стану;
 • кращі вітчизняні та імпортні медикаментозні препарати;
 • високопрофесійних і досвідчених співробітників (водіїв, санітарів), медичних фахівців, що забезпечують безпеку пацієнта;
 • спеціалізовані засоби – носилки, крісла, щити, що гарантують комфорт хворого в дорозі і при перенесенні до місця призначення;
 • обладнання для підтримки сприятливих кліматичних умов в будь-який час року.

Транспортування здійснюється з урахуванням тяжкості стану хворого, локалізації перелому, наявності обтяжуючих патологій. Перед поїздкою бригада реанімобіля ретельно розробляє маршрут прямування, розраховує ризики і готує відповідне обладнання.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Державні служби не виробляють перевезення хворих на великі відстані, в інші клініки або міста. Оформлення такої послуги супроводжується бюрократичною тяганиною і складнощами. Приватна компанія «МЕДперевозка» швидко, оперативно, безпечно доставить хворого в будь-яку точку призначення.

  Правила транспортування хворих з переломами

  Переломи кісток найчастіше супроводжуються сильним болем, тому хворому необхідно провести знеболення. Потім виконують іммобілізацію пошкодженої частини тіла для запобігання зсуву кісткових уламків та розвитку больового шоку. При відкритому переломі обробляють рану і купірують кровотечу. Всі ці маніпуляції виконують досвідчені медичні працівники.

  У салоні реанімобіля пацієнта розміщують в залежності від виду травми. Так, наприклад, при переломі ребер, хворого розташовують в спеціальному кріслі в положенні сидячи. При травматичному пошкодженні хребта потрібна рівна тверда поверхня. Спеціальний щит, закріплений на каталці, забезпечить правильне положення хворого і запобіжить дискомфорту, ризику розвитку ускладнень при транспортуванні.

  Особам з важкими переломами шиї, основи черепа, хребта може знадобитися обладнання для підтримки функції дихання. Реанімобілі компанії «МЕДперевозка» оснащені всім необхідним для надання екстреної допомоги, реанімації та моніторингу стану людини під час транспортування. Перевезення хворих в такому стані повинне бути м’яким, швидким, безпечним. Чим швидше пацієнта доставлять в стаціонар, тим краще буде прогноз одужання.

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости