Послуга перевезення лежачих хворих в Ірпені

Доставка на місце спеціалізованим транспортом

Якщо є необхідність в транспортуванні інваліда, тяжкохворої або травмованої людини в Ірпені, найкращим рішенням стане звернення в приватну службу «МЕДперевозка». Співпрацюючи з професіоналами, ви гарантовано забезпечите близькій людині комфорт і безпеку за розумною, доступною вартістю.

Яким буває медичне перевезення?

Медичне транспортування прийнято поділяти на 2 види – екстрене і планове. Екстрене перевезення необхідне при аваріях, травмах, різких погіршення стану здоров’я хворого, що несуть пряму загрозу для життя. У таких ситуаціях хворому потрібна термінова допомога і госпіталізація.

Перевезення лежачих хворих на лікування та діагностику

Приватні медичні автомобілі, на відміну від державних, приїжджають максимально швидко і роблять все можливе, щоб доставити пацієнта до лікувального закладу безпечно, підтримуючи його стан на стабільному рівні. Екстрене перевезення можна замовити в будь-який час доби.

Що стосується планового перевезення, то воно необхідне при стабільному стані хворого. Наприклад, якщо пацієнта потрібно доставити в клініку, відвезти з лікарні додому, в санаторій, реабілітаційний центр або з якихось особистих справ.

В такому випадку послугу слід замовляти заздалегідь, передавши фахівця інформацію про адресу подачі авто і місце прибуття, дату і час транспортування, стан здоров’я пасажира і його здатності до самостійного пересування.

Професійне медтранспортування необхідне інвалідам, лежачим хворим, людям після операцій і травм, пацієнтам, яким показаний постільний режим. Також послуга актуальна і для осіб похилого віку, оскільки багато людей похилого віку насилу переносять поїздки в звичайному транспорті, а крім того, їх стан в дорозі може різко погіршитися і важливо, щоб поруч були фахівці, здатні надати кваліфіковану, своєчасну допомогу.

У чому особливості професійного медичного перевезення?

Професійне медтранспортування має особливості, які відрізняють його від перевезення хворого на звичайному транспортному засобі:

  1. Надання допомоги в розміщенні пацієнта в салоні автомобіля, а також за місцем кінцевого прибуття (якщо потрібно, співробітники служби спустять і піднімуть людину на певний поверх, нададуть додаткові засоби пересування).
  2. Спеціалізовані автомобілі з просторим салоном, зручними кріслами, носилками, системою іммобілізації.
  3. Наявність в машині сучасного медичного обладнання, техніки, препаратів для надання екстреної або планової допомоги пасажиру під час поїздки.
  4. Підтримка стабільних показників температури і вологості повітря, завдяки наявності кондиціонера та іммобілізаційної системи.
  5. Надання медичного супроводу як медсестрами, так і лікарями вузького профілю.
  6. Можливість проведення планових терапевтичних процедур в дорозі (перев’язки, постановка ін’єкцій, крапельниць, прийом медикаментозних препаратів).
  7. Надання реанімаційної допомоги в екстрених ситуаціях.
  8. Можливість супроводу хворого членами його сім’ї.

Важливо розуміти, що поїздка, особливо на далеку відстань, може вкрай негативно позначитися на стані здоров’я хворого і навіть стати причиною летального результату. Тому краще зробити все можливе, щоб забезпечити пацієнтові максимальний рівень безпеки і мінімізувати можливі ризики до мінімальних показників.

Медичне транспортування здійснюються як на ближні, так і далекі відстані. У салоні є місце для розміщення багажу і комфортні крісла для осіб, що супроводжують пацієнта. Для замовлення послуги просто зателефонуйте до відділення служби «МЕДперевозка» в Ірпені.

Маршрут: Ірпінь-Київ 27 км

Кількість оцінок: 28
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости