Своєчасне транспортування лежачих хворих та інвалідів в Кременчуці

Приватна служба "МЕДперевозка" забезпечує комфортне перевезення хворого

Ми раді запропонувати нашим клієнтам якісну послугу з перевезення лежачих хворих, інвалідів та тяжкохворих людей.

Особливості медичного перевезення

Наша компанія спеціалізується на доставці клієнтів до медичних установ, а також на їх зворотному перевезенні. Ми здійснюємо перевезення по Кременчуку і сусіднім містам, а також по Україні та ближньому зарубіжжю. Наші машини обладнані всією необхідною медичною апаратурою і відповідають усім вимогам для безпечного і комфортного перевезення хворих людей.
Наш персонал – професійні водії та медичні працівники, які мають багатий досвід у цій сфері. Вони мають високий рівень професіоналізму і готові реагувати на будь-які непередбачувані ситуації. Кожен клієнт для нас важливий, і ми гарантуємо якісне та індивідуальне обслуговування.

Що являє собою компанія “МЕДперевозка”

Ми працюємо вже понад три роки і за цей час зарекомендували себе як надійний і відповідальний партнер на ринку перевезень лежачих хворих. Ми пишаємося нашою репутацією і прагнемо її поліпшити, надаючи нашим клієнтам тільки найкращі послуги.
Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему знижок і цін, яка дає змогу зробити наші послуги доступними для всіх, хто потребує перевезення лежачих хворих. Ми також надаємо консультації з питань організації перевезень і відповімо на всі ваші запитання.

Якщо вам потрібне якісне та надійне перевезення лежачих хворих, зверніться до нас! Ми готові допомогти вам у будь-якій ситуації та забезпечити комфортне й безпечне перевезення. Телефонуйте нам просто зараз і дізнайтеся, як ми можемо допомогти вам!

Маршрут: Кременчук – Полтава 113 км

Маршрут: Кременчук - Полтава

Вартість транспортування: від 1130 грн

Кількість оцінок: 30
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости