Професійне перевезення лежачих хворих у Мелітополі

Медичне транспортування – це професійна послуга, яка передбачає доставку пацієнтів, які страждають від різних захворювань, до лікувальних або реабілітаційних закладів. Але це лише найменша частина функцій, які виконують працівники цієї сфери. Компанія «МЕДперевозка» у Мелітополі надає якісний сервіс по взаємодії з хворими, яким необхідна безпечна та комфортна доставка у конкретний пункт призначення.

Навіщо потрібне професійне транспортування хворих?

Серед багатьох людей поширена думка, що хворого, який не перебуває у критичному стані, можна самостійно доставити до лікарні. Здавалося б, що тут такого, адже людині не потрібна допомога ургентного лікаря чи реаніматолога, навіщо викликати «швидку»?

Насправді будь-які захворювання загрожують певними ускладненнями і тією чи іншою мірою б’ють по здоров’ю. Адже якщо в дорозі стан хворого різко погіршиться, то у власному авто чи громадському транспорті може не знайтися людина, що здатна допомогти.

Професійне медичне перевезення здійснюється за допомогою нових спеціалізованих автомобілів. У разі потреби пацієнту може бути надано супровід в особі кваліфікованого лікаря. Наявність у салоні спецмашини обладнання для первинної діагностики та невідкладної допомоги значно знижує ймовірність виникнення станів, що загрожують життю хворого.

При транспортуванні людини, яка перебуває у тяжкому стані, яка страждає від паралічу або отримала серйозні травми, потрібні особливі знання та досвід. Також необхідно використовувати спеціальні ноші з фіксаторами для іммобілізації хворого. Весь потрібний інструментарій надається компанією «МЕДперевозка», завдяки чому забезпечується своєчасна та безпечна доставка пацієнта до лікарні.

Устаткування спецавтомобілів

Машини, що знаходяться на балансі приватної служби «МЕДперевозка», всі абсолютно нові, мають ідеальний стан та повністю відповідають вимогам безпеки. Вони регулярно піддаються техогляду, без якого не можуть бути поставлені на рейс.

Всередині кожного автомобіля обов’язково знаходяться:

 • ноші;
 • каталки, які можуть регулюватися для горизонтального чи вертикального розташування пацієнта;
 • інвалідні крісла;
 • полиці для багажу;
 • спеціальні відділення для зберігання лікарських засобів, призначених пацієнту лікарем;
 • місця для супроводжуючого персоналу.

Крім того, у спецмашинах передбачені і сидячі місця для рідних чи знайомих людей, які вирушають у дорогу разом із пацієнтом. Але надання такої можливості є додатковою послугою, яка оплачується окремо.

Медичні послуги, що надаються компанією «МЕДперевозка»

У дорозі пацієнту, який перебуває у тяжкому стані або страждає від серйозних патологічних процесів, може знадобитися кваліфікована медична допомога. Для цього компанія “МЕДперевозка” надає можливість кожному скористатися послугами медичного супроводу. Досвідчений спеціаліст:

 • проведе тонометрію;
 • виміряє температуру тіла;
 • визначить рівень цукру у крові за допомогою глюкометра;
 • підрахує пульс;
 • прослухає серцебиття;
 • оцінить сатурацію з допомогою застосування пульсоксиметра.

Можливе прослуховування дихання хворого, навіщо лікар використовує стетофонендоскоп. Дорогою можуть статися будь-які непередбачені ситуації, але всі спецавтомобілі компанії обладнані необхідним інструментарієм, який допоможе врятувати життя пацієнта.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости