Підйом хворого на поверх

При транспортуванні пацієнта до місця проживання часто виникає проблема з підйомом його на поверх. Не всі будинки оснащені вантажними ліфтами, в які можуть увійти медичні ноші-каталки. Послуги «підйому на поверх» надають не всі приватні транспортні компанії. Скориставшись службою «МЕДперевозкі» родичі лежачого хворого або інваліда з обмеженими руховими можливостями, можуть не переживати за стан і безпеку людини. Компанія гарантує доставку пацієнта «від ліжка до ліжка».

Доставка пацієнта на потрібний поверх

Правила транспортування хворих на поверх

Транспортування хворого без урахування особливостей його стану і без спеціальних засобів може призвести до тяжких наслідків. Компанія «МЕДперевозкі» володіє відповідною ліцензією, а її співробітники – необхідним фізичним розвитком, медичними знаннями і сучасним обладнанням.

При підйомі пацієнта на поверх необхідно дотримуватися певних правил:

 1. Ліфти використовують тільки в самому крайньому випадку, так як підйомники не гарантують безпеку і безперебійність руху. При раптовій зупинці ліфта стан хворого може погіршитися через панічну атаку, клаустрофобію.
 2. Для підйому на поверх необхідно використовувати спеціально пристосоване для цього медичне обладнання, яке гарантуватиме надійну фіксацію пацієнта, мінімум неприємних відчуттів при транспортуванні, безпеку здоров’я і життя.
 3. Пацієнта в тяжкому стані піднімають за допомогою носилок. При можливості і за показаннями хворих можуть переносити за допомогою крісла-носилок. Застосування сучасного обладнання, а не підручних засобів, гарантує психологічний і фізичний комфорт хворого.
 4. Досвідчені співробітники бригади на місці вирішують, які пристосування використовувати – жорсткі або м’які носилки, каталки-носилки або крісло-носилки.

Для співробітників компанії велика вага пацієнта і високий поверх проживання не викликають складнощів. Будь-який, хто звернувся в службу може розраховувати на високу якість послуг, доступні ціни та безпеку пацієнта.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Підготовка хворого до транспортування

  Людина, котра перенесла травми, операції або має обмеження рухової активності за медичними показаннями, станом здоров’я, часто відчуває психоемоційні потрясіння під час переміщення від ліжка в стаціонарі до ліжка в своїй квартирі. Психологічний стан може негативно вплинути на фізичне здоров’я. Тому перед транспортуванням хворого необхідно заспокоїти, запевнити в його безпеці.

  В окремих випадках може знадобитися медична допомога. Заспокійливі засоби призначати і давати повинен тільки фахівець. Фізично розвинені і підготовлені члени бригади забезпечують максимальний комфорт і плавність рухів при підйомі на поверх. Співчутливе, ввічливе ставлення допомагає хворому заспокоїтися і розслабитися.

  Висока професійна підготовка членів бригади – від водія до санітара, наявність спеціалізованих сучасних засобів і пристосувань, дбайливе ставлення є перевагами компанії «МЕДперевозка» і гарантією безпеки, комфорту пацієнта.

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости