Перевезення хворих з України в Краків від служби "МЕДперевозка"

Якісне транспортування хворих під час лікування у Польщі

Медичне транспортування – це особливий вид послуг, який має на увазі доставку хворого до пункту призначення з використанням спецтранспорту. Обов’язковим є й супровід пацієнта компетентними медиками. Компанія «МЕДперевозка» у Кракові надає якісний сервіс, гарантує абсолютну безпеку пацієнтів та абсолютне виконання своїх зобов’язань, прописаних у договорі.

Чи справді потрібне медичне транспортування?

Кожен пацієнт індивідуальний та по-різному переносить певні захворювання. Є патології, які багато людей переживають «на ногах», іншим хворим при аналогічних станах потрібна стороння допомога.

Не варто забувати і про хвороби, які можуть спровокувати часткове або повне знерухомлення. У такому разі людина стає нездатною не просто пересуватися по кімнаті, а навіть піднятися з ліжка. Перевезення таких людей дуже скрутне, а без спеціального обладнання і за відсутності у рідних пацієнта практичних навичок у сфері медицини і зовсім небезпечне.

Зважаючи на всі можливі ускладнення та негативні наслідки, варто відмовитися від самостійного перевезення тяжкохворого або лежачого родича. Краще довірити цю важливу справу професіоналам: співробітники приватної служби подбають про здоров’я та безпеку кожного пацієнта.

Переваги компанії

Щодня до приватної служби звертаються десятки людей, багато з яких встигли на власному досвіді переконатися в тому, що «МЕДперевозка» поєднує в собі лише найкращі сторони транспортування та медичних послуг. Головні переваги співпраці з компанією:

 • у штаті працюють лише компетентні медичні фахівці;
 • сучасні та комфортабельні автомобілі, оснащені найнеобхіднішими медичними апаратами та приладами;
 • цілодобовий графік роботи компанії;
 • завжди ввічливий та привітний персонал, готовий допомогти та відповісти на будь-які питання;
 • простота у документальному оформленні співпраці;
 • оперативний виїзд чергової бригади: спеціалісти відправляються на виклик буквально за кілька хвилин після надходження замовлення;
 • гарантія повної безпеки транспортованого;
 • шанобливе ставлення до пацієнтів.

Кожен бажаючий може скористатися сервісом компанії в будь-який зручний для себе час. Приватна служба надає пакет додаткових послуг, які включають доставку багажу, супровід пацієнта і т.д.

Як ми розробляємо прайси?

Вартість роботи визначається залежно від кількох важливих факторів:

 1. Відстань від вихідного місця перебування пацієнта до пункту призначення.
 2. Необхідності допомоги хворому під час пересування, підйомі сходами, ходженні поверхами та ін.
 3. Стан пацієнта. Це один з найголовніших факторів, що визначають вартість послуг фахівців. Чим важчий стан хворого, тим більше відповідальності несуть медичні співробітники та більше уваги вимагає пацієнт. Отже, і ціна послуги буде дещо вищою.

Уточнити вартість транспортування пацієнтів з України до Кракова можна у досвідченого менеджера-консультанта. Фахівець з точністю здійснить розрахунок, спираючись на дані, які йому надасть замовник.

Чому вибирають саме «МЕДперевозку»?

Приватна служба «МЕДперевозка» працює у сфері послуг транспортування хворих уже не перший рік, має блискучу репутацію, їй довіряють пацієнти. Все це завдяки медичному персоналу – ввічливому, компетентному, досвідченому та висококваліфікованому. Співробітники проходять обов’язкові інструктажі, навчання та стажування.

Компанія дуже відповідально ставиться до покладених на неї функцій та завдань, зберігає фізичне та психоемоційне здоров’я своїх пацієнтів. Довірте нам найближчих людей – і можете бути за них спокійні: ми забезпечимо їм комфортну поїздку за найкращих та повністю безпечних умов.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости