Перевезення пацієнта від ліжка до ліжка

Дуже часто лежачі хворі або інваліди, що втратили здатність самостійно пересуватися, потребують не тільки перевезення по місту, за його межами, в іншу країну, а й вимагають кваліфікованої допомоги при підйомі в багатоповерхових будинках. Послугу транспортування хворого «від ліжка до ліжка» надає компанія «МЕДперевозка».

Повноцінне транспортування пацієнта від ліжка до ліжка

Переваги послуги

Перевезення хворих компанією «МЕДперевозка» має ряд незаперечних переваг:

 • реанімобілі, сконструйовані для безпечного, швидкого транспортування пацієнтів на будь-які відстані;
 • досвідчені водії, що гарантують перевезення по Україні та в країни СНД;
 • сучасне і високотехнологічне обладнання для надання невідкладної допомоги, моніторингу стану, підтримання життєвих функцій хворого;
 • кращі вітчизняні та імпортні медикаментозні препарати;
 • кваліфіковані співробітники, медичні фахівці, що забезпечують безпеку пацієнта;
 • спеціалізовані засоби – носилки, крісла, щити, що гарантують комфорт хворого в дорозі і при перенесенні до місця призначення;
 • обладнання клімат-контролю, що забезпечує комфорт в будь-який час року.

Хворого дбайливо перекладають з ліжка стаціонару на медичні ноші або візок-каталку. Двосекційна конструкція дозволяє підняти узголів’я, надати пацієнту максимально комфортне і фізіологічне положення.

Спеціальні стійки і кріплення дають можливість закріпити крапельницю, дихальний апарат та інше реанімаційне обладнання. Маневрені, легкі, міцні носилки призначені для транспортування хворого до реанімобіля і розміщення його в салоні під час поїздки.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Якщо відсутні спеціальні пандуси, просторі ліфти і пацієнта потрібно переносити по вузьких сходових прольотах, то використовують крісло-носилки. Хворий розташовується в положенні сидячи, що полегшує підйом і спуск.

  Тканинні носилки, що входять в комплектацію реанімобіля, можна використовувати для доставки пацієнта з важкодоступних місць до каталки або носилок.

  Співробітники «МЕДперевозкі» не тільки доставляють пацієнта «від ліжка до ліжка», а й допомагають йому зручно влаштуватися на ліжку, застосовуючи навички та правила укладання важких пацієнтів, позбавлених рухливості.

  Що входить в програму попередньої підготовки?

  Методи, які використовуються при перевезенні хворих, відрізняються в залежності від тяжкості стану, медичних показань/протипоказань і рекомендацій лікаря. Тому перед перевезенням співробітники бригади реанімобіля розробляють план транспортування, розраховують можливі ризики, застосовують адекватні і безпечні засоби перенесення хворого в реанімобіль і далі – в квартиру або ж будинок.

  Вартість послуги залежить від безлічі факторів:

  • дальності перевезення;
  • ваги пацієнта;
  • висоти (кількості поверхів) будівлі;
  • тяжкості стану і використаного обладнання;
  • необхідності супроводу вузькими спеціалістами та ін.

  Розрахувати ціни допоможуть співробітники служби «МЕДперевозка». Звернутися за детальною інформацією можна по телефону або на сайті.

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости