Транспортування лежачих пацієнтів на МРТ

Нерідко виникають ситуації, коли лежачим пацієнтам необхідно терміново провести обстеження на магнітно-резонансному томографі – МРТ. Однак питання безпосередньої перевезення і доставки такого хворого особливо хвилює близьких родичів. В цьому випадку допоможе служба «МЕДперевозка», що пропонує повний комплекс послуг з транспортування лежачих пацієнтів та їх супроводу під час діагностичного обстеження.

Можливі труднощі з медперевезенням

Сучасні методи діагностики, такі як КТ, МРТ, рентгенографія, ультразвукове дослідження і багато інших, є високочутливими і інформативними – з їх допомогою можна дізнатися точну причину і стадію розвитку захворювання. Інструментальний вид обстеження дозволяє лікарю скласти повну діагностичну картину пацієнта, а також проконтролювати динаміку лікування з метою встановлення ефективності обраної схеми терапії.

Навіть якщо вдалося пройти безкоштовно діагностику, перевезення лежачогої людини в пункт обстеження, а також подальше транспортування до будинку, є серйозною проблемою для членів його сім’ї. Справа в тому, що міські пункти швидкої допомоги не надають такі послуги. А служба медичних перевезень «МЕДперевозка» в подібних ситуаціях пропонує швидко і безпечно перевезти пацієнта в клініку для обстеження, а потім доставити його додому.

Хворий отримує повний комфорт, гарантію безпеки і доступну вартість послуг. Автомобілі компанії оснащені всім необхідним обладнанням для транспортування лежачої людини, а також спеціальними сигнальними пристроями, що дозволяють прискорити процес доставки хворого до необхідного пункту призначення для проходження діагностики.

Перевезення лежачих хворих на МРТ

Як проводиться перевезення і супровід пацієнтів на МРТ?

Звернувшись до служби з транспортування пацієнтів, залишається тільки дочекатися автомобіля, в якому приїде кваліфікований медперсонал. Машина швидкої допомоги або санітарний транспортний засіб під’їжджає прямо до під’їзду або до дверей приватного будинку. Хворого будуть обслуговувати санітари, які мають великий досвід у перевезенні пацієнтів у різному стані та в різних умовах.

Медпрацівники акуратно і дбайливо перенесуть пацієнта в карету швидкої допомоги. Під час поїздки допускається присутність в машині супроводжуючої особи – одного з членів сім’ї пацієнта. Водії служби володіють усіма необхідними навичками обережного водіння. Можна не турбуватися про різке гальмування, будь-яких потрясіння, круті маневри на поворотах.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Всі автомобілі спеціалізованої служби є справними і сучасними. Вони додатково оснащуються амортизирующими системами, що забезпечує плавну і акуратну їзду. Коли пацієнт буде проходити дослідження в клініці, транспортний засіб, закріплене за ним, постійно буде знаходитися на вулиці – в режимі очікування.

  Бригада медичних працівників і санітарів служби «МЕДперевозка» супроводжують лежачого хворого прямо до дверей кабінету, де проводиться МРТ або інша діагностична маніпуляція. Після завершення процедури пацієнта знову доставляють в машину, а потім привозять додому. При цьому санітари допоможуть хворому дістатися прямо до ліжка.

  Які умови безпечного транспортування?

  Повністю безпечне перевезення можлива виключно при використанні сучасних і справних транспортних автомобільних засобів, які оснащені всієї необхідної апаратурою та медичним обладнанням. Служба «МЕДперевозка» пропонує висококваліфіковані професійні послуги транспортування хворих, які перебувають в лежачому стані. Салон таких автомобілів оснащується наступними видами медичних апаратів і пристосувань:

  • пристроєм для штучної вентиляції легенів;
  • електронним кардіографом;
  • мішком Амбу;
  • повноцінним переліком медикаментозних засобів, які потрібні для надання термінової швидкої допомоги;
  • кардіомонітором;
  • міцними і зручними носилками.

  І самі пацієнти, і їхні родичі можуть бути впевнені в абсолютно безпечному і комфортному перевезення для отримання кваліфікованої діагностики та медичної допомоги.

  Автор:

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости