Перевезення хворих в Броварах на медичному таксі

Приватна служба медичного транспортування за допомогою сучасного транспорту забезпечить зручне і якісне транспортування

Для сімей, де проживають інваліди, важко хворі або люди похилого віку, питання їх транспортування в клініку, пансіонат, реабілітаційний центр стає серйозною проблемою. Вирішити питання можна, звернувшись в приватну службу «МЕДперевозка» в Броварах, що гарантує своїм пацієнтам комфорт, безпеку, високий рівень сервісу і доступні ціни.

Що таке медичне транспортування ?

Для професійного медперевезення використовуються виключно спеціальні медичні автомобілі з просторим салоном, необхідною технікою, системою іммобілізації і обладнанням для підтримання оптимальних кліматичних умов.

Перевезення лежачих хворого в інше місто

Приватне медтранспортування, крім доставки пасажира з пункту А в пункт В, включає в себе і ряд додаткових послуг. Спочатку співробітники служби допомагають розмістити пацієнта в салоні авто. Якщо мова йде про лежачого хворого, то його спускають з поверху вниз на зручних ношах.

Людям, які мають проблеми з руховою функцією або ослабленим важким захворюванням, пропонуються інвалідні крісла, ходунки, тростини. Після прибуття в пункт кінцевого призначення пасажиру також допомагають піднятися на потрібний поверх, розміститися в номері або лікарняній палаті. Такого роду допомога просто незамінна для інвалідів та лежачих хворих.

Безпосередньо під час переїзду пацієнта супроводжують досвідчені, кваліфіковані фахівці, здатні надати йому екстрену медичну допомогу або ж провести планові терапевтичні процедури. Також при бажанні пацієнта можуть супроводжувати і його близькі люди, для яких в салоні автомобіля передбачені комфортні, м’які крісла.

Як замовити медичне перевезення ?

Медичне транспортування буває плановим або ж екстреним. Планове перевезення замовляється заздалегідь, при стабільному стані пацієнта. Це дає можливість фахівцям служби найкращим чином підготуватися до поїздки, врахувати всі побажання людини і особливості конкретного клінічного випадку.

Скористатися послугою екстреного медтранспортування можна в будь-який час доби. Даний вид перевезення потрібен при травмах, аварії, нещасних випадках, гострих і потенційно небезпечних для життя людини станах, наприклад, інсульті або інфаркті. У подібних ситуаціях автомобіль подається в максимально короткі терміни, що дуже важливо, адже кожна втрачена хвилина може стати причиною загибелі людини!

Чому саме ми?

Все більше пацієнтів вибирають приватну службу «МЕДперевозка» в Броварах, в силу наступних її переваг:

 1. Сучасні спеціалізовані автомобілі, підвищеного рівня комфортності.
 2. Наявність інноваційної техніки та медичного обладнання.
 3. Гарантована безпека хворого під час поїздки.
 4. Своєчасна подача автомобіля і оперативна доставка пасажира в пункт кінцевого призначення.
 5. Супровід уважним, кваліфікованим персоналом, що робить все можливе для того, щоб пацієнт і супроводжуючі його особи відчували себе максимально комфортно.
 6. Доступні і прийнятні ціни.
 7. Широкий спектр послуг, що надаються.
 8. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 9. Можливість забезпечити транспортування хворого і на ближні, і на далекі відстані.
 10. Цілодобовий графік роботи служби, без перерв, святкових і вихідних днів.
 11. Можливість доставки пацієнта «від ліжка до ліжка».

Якщо у вас залишилися якісь питання або ж ви хочете скористатися послугою медичного транспортування в Броварах, досить просто зателефонувати в місцеве відділення служби або ж скористатися формою зворотного зв’язку на офіційному сайті.

Маршрут: Бровари-Київ 25 км

Кількість оцінок: 29
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости