Медичні перевезення лежачих хворих у Бердянську

Послуги медичних транспортувань завжди були затребуваними та популярними. Але якщо раніше їх надавали переважно державні лікарні та відділення екстреної допомоги, то зараз можна скористатися сервісом приватних компаній. «МЕДперевозка» в Бердянську пропонує своє сприяння у транспортуванні пацієнтів за доступною вартістю та високою якістю обслуговування.

Суть послуги

До медичних перевезень вдаються у різних випадках. Навіть якщо хворий не має важких травм, здатний до самообслуговування та повноцінно пересувається, йому може знадобитися допомога спеціалістів. Насамперед, не у всіх пацієнтів є можливість дістатися медичної установи на персональному автомобілі через його відсутність. А при деяких станах та захворюваннях їхати до лікарні, особливо якщо вона знаходиться в іншому місті, не завжди доцільно та безпечно.

У такій ситуації послуги приватної компанії будуть непросто актуальними – вони стануть єдиним варіантом безпечного пересування. Також варто враховувати, що не завжди самостійна доставка потерпілого до лікарні легковиком є ​​можливою. У персональній машині немає необхідного обладнання, яке дозволить знерухомити хворого, якщо це знадобиться. А при тяжких травмах без цього заходи транспортування пацієнта до медичного закладу самотужки може призвести до непоправних наслідків.

Суть професійних перевезень хворих у тому, щоб:

 • безпечно доставити пацієнта до пункту призначення;
 • забезпечити хворому медичний супровід;
 • протягом усього періоду переїзду моніторити стан потерпілого;
 • надати належну медичну допомогу, якщо це знадобиться;
 • заспокоїти та психологічно, морально підтримати постраждалого;
 • своєчасно та безперешкодно доставити тяжкохвору людину до реанімаційного відділення.

Усі послуги, які мають надати спеціалісти компанії «МЕДперевозка», обмовляються із замовником у приватному та індивідуальному порядку.

Як замовити послугу?

Щоб скористатися сервісом компанії «МЕДперевозка» у Бердянську, необхідно заздалегідь зв’язатися з менеджером-консультантом. Це можна зробити декількома способами:

 1. Зателефонувати за номером: він вказаний на офіційному сайті.
 2. Написати на електронну пошту, адресу якої також наведено на сторінці компанії в інтернеті.
 3. Замовити зворотній зв’язок. Для цього потрібно зайти на сайт та відкрити діалогове вікно. До нього слід внести контактні дані – номер мобільного або стаціонарного телефону. Фахівець передзвонить у найкоротший час для уточнення всіх деталей.

За наявності такої можливості потенційний замовник може особисто прийти до відділення компанії. Будь-який із наведених варіантів гарантує безпечну угоду і ніяк не впливає на якість обслуговування. Сервіс центру завжди знаходиться на найвищому рівні.

Вартість послуг компанії «МЕДперевозка»

Служба “МЕДперевозка” працює за принципом індивідуальних розрахунків вартості своїх послуг. Щоб сформувати прайс, менеджер повинен отримати докладну інформацію про:

 • стан здоров’я хворого, його вікову та вагову категорії;
 • наявність чи відсутність багажу;
 • необхідність у наданні медичного супроводу та додаткового обладнання;
 • наявності чи відсутності супроводжуючих із кола рідних чи знайомих пацієнта.

Також великий вплив на кінцеву вартість послуг має відстань, яку потрібно буде подолати. Всі ці нюанси обумовлюються у приватному порядку. При підписанні договору компанія «МЕДперевозка» зобов’язується виконати всі покладені на неї обов’язки та гарантує повну безпеку транспортованих.

Кількість оцінок: 1
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости