Медичні перевезення лежачих хворих з України до Щецина

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе з перевезенням пацієнта

Транспортування пацієнта до лікарні який завжди виявляється простим у реалізації завданням. Навіть маючи власний транспорт, людина не зможе в деяких випадках забезпечити хворому належні умови та комфорт під час подорожі. Якщо дорога до лікарні займає багато часу, а потерпілому може будь-якої хвилини стати гірше, краще скористатися послугами приватної компанії «МЕДперевозка» з перевезення хворих з України до Щецина.

Поняття медичного перевезення

Під терміном “медичне транспортування” мається на увазі доставка пацієнта з дому до пункту призначення. Таким може бути відділення стаціонару, поліклініка, кабінет діагностики у приватному медичному центрі та ін. Крім того, послуга включає перевезення пацієнтів у реабілітаційні центри, а літніх людей – до будинків престареліих або приватних пансіонатів.

Насправді медичне транспортування – це дуже корисна та популярна послуга. Вона дозволяє не просто заощадити час на доставку хворого у потрібне місце, а й часто рятує людям здоров’я та життя. Адже пацієнт вирушає в дорогу з досвідченим персоналом, який у разі потреби надасть кваліфіковану медичну допомогу.

Як проходить медичне перевезення хворих?

Якщо пацієнт має довгу дорогу, дуже важливо забезпечити йому комфортні умови перебування в спеціалізованому автомобілі. Окрім основних зручностей, співробітники служби «МЕДперевозка» подбали і про те, щоб кожна спецмашина була обладнана інноваційною медичною апаратурою. Хворий може вирушати в дорогу у супроводі медпрацівників, але також хтось із рідних має можливість перебувати поряд.

Для тих, хто супроводжує в автомобілі, передбачені окремі місця. Також у кабіні є місце, де можна залишити багаж. Немає жодних обмежень на кількість зупинок: хворий, якщо це дозволяє його стан здоров’я, може будь-якої миті вийти на вулицю або сходити в магазин.

Компанія працює з пацієнтами абсолютно різних вікових та вагових категорій. Якщо потрібна допомога, співробітники без проблем нададуть її. Якщо пацієнт справляється самостійно, він може вирушити без медичного супроводу.

Переваги приватної служби медичних перевезень

Компанія «МЕДперевозка» має чимало переваг, про які пацієнти пишуть у своїх коментарях на сайті. Серед усіх переваг, якими може похвалитися приватна служба медичних перевезень, переважають такі:

  • комфортабельні та нові автомобілі;
  • досвідчений та висококваліфікований персонал;
  • безпека пересування;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • ввічливий персонал;
  • шанобливе ставлення до хворих, їх рідних та близьких людей;
  • досвідчені та уважні водії;
  • цілодобовий графік роботи;
  • швидке реагування на заявку та негайне виконання посадових обов’язків працівниками підприємства.

Окремо варто згадати, що персонал приватної служби транспортування пацієнтів «МЕДперевозка» регулярно проходить курси для підвищення кваліфікації. З медичного штату працівників усі без винятку особи є дипломованими спеціалістами.

Як користуватися послугами центру?

Спочатку необхідно отримати первинну консультацію у менеджера-консультанта. Щоб уточнити всі деталі, можна зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті. Альтернативний спосіб зв’язку зі співробітником компанії – електронною поштою. Її адресу також можна знайти у верхньому розі сайту.

Зрештою, компанія передбачила функцію зворотного зв’язку. Якщо в ньому виникла потреба, достатньо відкрити вікно форми на сайті компанії, ввести номер телефону, адресу електронної пошти та анкетні дані. Після надсилання заявки вільний менеджер-консультант через короткий час зв’яжеться із замовником, щоб дати роз’яснення з питань, що його цікавлять.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости