Перевезення лежачих хворих у Вінниці від ліжка до ліжка приватною службою

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти хворого з Вінниці й області

Медичне транспортування хворих — складне і відповідальне завдання. Важливо забезпечити пацієнту максимальні безпеку та комфорт. Якщо в Вінниці або області необхідно перевезти людину, можна звернутися в спеціалізовану службу «МЕДперевозка». Кожному, хто звернеться гарантуються безпека, індивідуальний підхід і розумні, демократичні ціни.

Як ми працюємо?
 • Працюємо цілодобово 24 години/7 днів
  Працюємо на території всієї України
 • Перевозимо хворих із дому до лікарні та назад
 • Доставляємо та супроводжуємо хворих у поїздах та літаках

Коли потрібне медичне перевезення?

Професійне медичне транспортування незамінна в певних ситуаціях:

 1. Перевезення до лікувального закладу (при інвалідності, травматичних ушкодженнях, порушеннях рухової функції.
 2. Транспортування людини, яка нещодавно перенесла хірургічні втручання, важкі захворювання, лежачих хворих з клініки або ж реабілітаційних центрів додому.
 3. Перевезення людей похилого віку в лікарню або будинок престарілих.
 4. Транспортування інвалідів та лежачих хворих при зміні місця проживання.
 5. Зустрічі або ж проводи на вокзалі, в аеропорту людей, позбавлених здатності до самостійного пересування.
 6. Міжміське перевезення хворих (переїзд, відправлення пацієнта на лікування в інше місто).

Медперевезення, всупереч поширеній думці, потрібна не тільки інвалідам та лежачим хворим. У грамотному, професійному транспортуванні потребують також особи похилого віку, люди, які перенесли будь-які травматичні ушкодження, оперативні втручання, пацієнти, які страждають порушенням слухової або зорової функції.

Чому необхідна?

Багато людей помилково вважають, що, якщо людина не знаходиться в критичному стані, що вимагає виклику реанімаційної служби, то перевезти її з одного пункту призначення в інший можна і самостійно, на звичайному авто. Однак подібні дії несуть серйозну загрозу не тільки здоров’ю, але й життю хворого.

В дорозі стан пацієнта може різко погіршитися. Мало комфортні умови, тряска в дорозі та ще безліч факторів можуть погіршити хворобу. Професійне медичне перевезення здійснюється на спеціальних автомобілях, обладнаних усім необхідним для забезпечення безпеки пасажира й надання йому грамотної, своєчасної медичної допомоги в критичних, непередбачуваних станах.

Але послуга транспортування хворих включає в себе не тільки сам переїзд. Фахівці, що використовують спеціальні носилки або крісла, акуратно доставлять людину з лікарні або будинку в автомобіль, а потім у вказане місце призначення. Всередині автомобіля є система провітрювання, кондиціонер, які дають можливість підтримувати оптимальну температуру в салоні, місця для супроводжуючих хворого осіб.

Наші переваги

Медичне перевезення професійною службою має ряд переваг:

 1. Медичний супровід пацієнта досвідченим персоналом, здатним при необхідності надати людині професійну, своєчасну допомогу.
 2. Сучасне оснащення медичних автомобілів, а саме всім, що потрібно для безпечного переміщення пацієнтів навіть на далекі відстані.
 3. Цілодобовий графік роботи (ви можете скористатися даною послугою в будь-який час).
 4. Оперативна робота, виїзд медичного автомобіля буквально через кілька хвилин після замовлення.
 5. Гарантія безпеки в дорозі.
 6. Забезпечення максимального комфорту пацієнтів та супроводжуючих осіб під час транспортування.
 7. Доступні та демократичні ціни.
 8. Можливість замовлення додаткових послуг (супровід пацієнта, доставка багажу).

Що стосується вартості послуги, то вона залежить від таких факторів, як відстань, стан хворого (потреба в залученні санітарів, додаткового обладнання), необхідність спуску або підйому людини на певний поверх, додаткові побажання. Тому точна ціна даної послуги визначається в індивідуальному порядку.

Як замовити медперевезення?

Щоб замовити послугу медичного транспортування в Вінниці або області, вам потрібно просто зробити телефонний дзвінок в місцеве відділення служби «МЕДперевозка» або використовувати форму зворотного зв’язку на офіційному сайті. Менеджеру-консультанту будуть потрібні такі дані, як стан хворого, його вік і вагова категорія, місце проживання і пункт призначення, дата і час передбачуваного перевезення.

Також необхідно уточнити такі нюанси, як наявність багажу, присутність під час поїздки близького родича, потреба в медичному персоналі. Після цього співробітник служби назве вам вартість послуги, дасть відповіді на виниклі питання, детально проконсультує. Не ризикуйте здоров’ям своїх близьких, довірте їх перевезення справжнім професіоналам, звернувшись за професійною допомогою в «МЕДперевозку».

Кількість оцінок: 21
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости