Транспортування лежачих хворих пацієнтів з України в Бидгощ

Перевезення лежачих хворих здійснюється під контролем кваліфікованого персоналу служби

Деякі захворювання призводять до тимчасової чи постійної втрати здатності самостійно пересуватися. Інші патології вимагають оперативного втручання, яке завершується процесом відновлення. У всіх цих випадках хворий має бути доставлений до лікарні, відправлений на діагностику або направлений до реабілітаційних установ. Компанія «МЕДперевозка» у Бидгощі закликає скористатися послугами транспортування пацієнтів, оскільки це найбільш безпечний спосіб, що дозволяє доставити потерпілого до медустанови без шкоди для здоров’я та загрози для життя.

Кому потрібне медичне транспортування?

Скористатись послугами приватної компанії «МЕДперевозка» з перевезення з України до Бидгоща може кожен охочий. Ситуації бувають різні, оскільки організм людини індивідуальний. Так, у деяких хворих навіть звичайна застуда викликає низку ускладнень, які не дозволяють йому самостійно дістатися лікарні. Інша ж категорія пацієнтів не відчуває особливого погіршення самопочуття навіть за виявленої пневмонії.

У будь-якому випадку, якщо стає очевидним факт, що сама людина чи хтось із її близьких не має можливості вирушити до медичного закладу, можна і потрібно скористатися послугами приватної служби. Медичним перевезенням найчастіше користуються при:

 • захворюваннях опорно-рухового апарату;
 • травми різних частин тіла середнього або тяжкого ступеня;
 • постінфарктному та постінсультному стані;
 • хворобі Паркінсона, що перебуває на останніх етапах розвитку;
 • частковому або повному паралічі;
 • переломах хребта;
 • забоях, травмах черепа;
 • підозрі на травматичне ушкодження головного мозку;
 • розривах зв’язок та порушеннях цілісності сухожилля;
 • ускладнення різних захворювань.

Служба транспортування пацієнтів «МЕДперевозка» у Бидгощі допомагає пацієнтам дістатися потрібної медичної або реабілітаційної установи. Передбачені й зворотні перевезення – з лікувально-профілактичних закладів додому. Також сервісом можуть скористатися люди, яким необхідно доставити літнього родича до приватного або державного будинку престарілих.

Вартість послуг приватної служби

Однозначно назвати вартість послуг приватної компанії із перевезення хворих консультант зможе лише після уточнення окремих деталей. На кінцеву ціну впливають:

 1. Відстань. Консультант повинен знати точний кілометраж від відправної точки до пункту призначення. Перевезення в межах міста коштуватиме дешевше, а ось міжміське транспортування відповідно вийде дорожче.
 2. Медичний супровід. Якщо пацієнт здатний подбати про себе та самостійно пересуватися, то присутність медика в автомобілі не є обов’язковою. У такому разі перевезення вийде дешевше за ціною. Але якщо є ризик того, що самопочуття хворого може різко погіршитися, без кваліфікованого фахівця вирушати в дорогу небезпечно. У цій ситуації супровід розцінюється як додаткова послуга, за яку належить доплата.
 3. Необхідність у використанні спеціальних пристроїв, медичних апаратів та приладів, засобів для проведення швидких лабораторних тестів. Якщо такі послуги необхідні, вартість перевезення трохи збільшується, а за відсутності потреби у них ціна на транспортування не змінюється.

Компанія працює за принципом пунктуальності. Автомобіль під’їжджає до вказаної точки відправлення рівно у призначений час, але частіше навіть раніше. До закінчення періоду, протягом якого договір є актуальним, ніхто не може скористатися послугами закріпленого за пацієнтом спецтранспорту.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости