Медичне перевезення лежачих хворих у Слов'янську як послуга компанії «МЕДперевозка»

Професійне перевезення лежачих пацієнтів та інвалідів

Наша компанія спеціалізується на перевезенні пацієнтів з обмеженими можливостями, які потребують професійного супроводу. Співробітники приватної служби перевезення піклуються про безпеку та комфорт своїх пацієнтів, а також про збереження їхнього життя під час поїздки.

Коли необхідне медичне перевезення

Кому потрібне медичне транспортування?

Надання послуг з медичного перевезення потрібне у випадках, коли пацієнт через стан свого здоров’я не має змоги самостійно досягти місця призначення. Трансферу потребують:

  • лежачі пацієнти, які перенесли травми або страждають на захворювання опорно-рухового апарату;
  • хворі на ураження нервової системи, вісцеральну недостатність;
  • пацієнти в післяопераційному періоді, які недавно перенесли інсульт головного мозку або інфаркт;
  • недієздатні дементні хворі;
  • люди з поразкою слухового та зорового аналізатора.

Нерідко до служби «МЕДперевозки» звертаються люди, яким необхідно відвезти свого старого родича, наприклад, на нове місце проживання або в поліклініку для обстеження.

Професійне перевезення замовляється також, якщо необхідно:

  • транспортувати пацієнта до будь-якої адреси у Слов’янську, до інших населених пунктів країни, зони АТО, сусідніх держав;
  • доставити людину на вокзал (аеропорт) з дому та назад;
  • перевезти хворого до медустанови для діагностики, лікування та реабілітації.

Особливості перевезення хворих у нашій компанії

Для комфорту та безпеки пацієнтів та супроводжуючих людей ми використовуємо реанімобілі, оснащені найновішим медичним обладнанням. Система кондиціювання та вентилювання забезпечує підтримання температури та вологості в салоні мікроавтобуса. Фіксуючі пристрої на м’яких ношах та інвалідних візках, м’яка підвіска на автомобілі запобігають заколисуванням та травмуванням пацієнтів під час поїздки.

Людину, що транспортується супроводжує бригада кваліфікованих медиків, які мають достатньо досвіду у роботі з тяжкими пацієнтами. Протягом усієї поїздки вони моніторять життєво важливі показники його здоров’я. Якщо стан хворого несподівано погіршився, медперсонал надає йому невідкладну допомогу.

Питання про комплектацію бригади та аптечки, що супроводжує, вирішується при оформленні замовлення. При цьому враховується поточний стан здоров’я хворого, його основний діагноз, супутні захворювання. Пацієнта, що перевозиться, можуть супроводжувати родичі. Для них передбачені зручні сидіння. У салоні автомобіля є достатньо місця для розміщення багажу.

Як оформити замовлення?

Щоб отримати інформацію про наші послуги та замовити перевезення хворої або літньої людини в Слов’янську, вам необхідно зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії «МЕДперевозка». Ви можете отримати усну консультацію щодо умов трансферу, вартості послуги. Крім того, всі нюанси вказуються у договорі, який оформляється між замовником та перевізником.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости