Транспортування тяжкохворих людей

Транспортування тяжкохворих від будинку до лікувального закладу найчастіше здійснюється швидкою допомогою. Однак для перевезення від стаціонару додому або до іншого місця перебування доводиться орендувати спеціальний транспорт. Тільки компанії, які надають професійні транспортні послуги та медичний супровід, можуть гарантувати безпечну і швидку транспортування в комфортних умовах. «МЕДперевозка» – це професійні послуги транспортування тяжкохворих і лежачих пацієнтів по Україні, країнам СНД і Європі.

Здійснення транспортування тяжкохворих

Вимоги до перевезення тяжкохворих

Транспортування тяжкохворих пацієнтів від або до лікувального закладу вимагає:

 1. Перевезення в реанімобілі, що гарантує надання екстреної допомоги, моніторингу та підтримання стабільного стану хворого по шляху проходження.
 2. Забезпечення психологічного і фізичного комфорту.
 3. Медичного супроводу – не тільки реанімаційною бригадою, але і фахівцем вузького профілю, відповідного захворюванню пацієнта.
 4. Досвідченого, а під час перевезення на великі відстані, змінного водія.
 5. Наявності висновку консиліуму фахівців про необхідність і можливість транспортування важкохворого.

У компанії, що забезпечує транспортування важкохворого, повинні бути в наявності відповідна ліцензія та фахівці, що пройшли спеціальну підготовку. Всім цим вимогам відповідає компанія «МЕДперевозка».

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Перевага приватної компанії

  Екстрена транспортування хворого, що вимагається при загрозі його здоров’ю і життю, за законом здійснюється державною службою швидкої допомоги. Але якщо необхідно перевезти пацієнта зі стаціонару додому, в будинок для людей похилого віку або на обстеження, зобов’язати державу надати транспорт не можна. На допомогу приходять приватні компанії, такі як «МЕДперевозка». Вона має масу переваг перед іншими транспортними фірмами.

  Всі транспортні засоби мають м’яку підвіску, яка гарантує відсутність тряски і заколисування хворого, а також систему клімат-контролю, що забезпечує комфорт в поїздках в будь-який час року. Засоби транспортування допомагають тяжкохворого перенести в автомобіль і зручно розташуватися в ньому. Реанімобілі компанії мають високу маневреність, що не розгойдуються на швидкості і гарантують безпеку, швидкість доставки пацієнта на будь-які відстані.

  У пацієнта в дорозі можуть відзначатися відхилення в стабільному стані. Тільки наявність фахівців високої кваліфікації і сучасного обладнання можуть забезпечити життєзабезпечення важкого хворого і нормалізацію його стану під час транспортування. В окремих випадках пацієнта супроводжує лікар, спеціалізація якого відповідає патології хворого – нейрохірург, травматолог, кардіолог і ін.

  Отримати додаткову інформацію про послуги, маршруті, підготовці і вартості перевезення можна на сайті компанії «МЕДперевозка». Тут є перелік послуг і прайс, а також номери телефонів, за якими можна замовити автомобіль. Менеджери допоможуть розрахувати вартість поїздки та ознайомлять з перевагами звернення в приватну компанію.

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости