Перевезення лежачих хворих та інвалідів в Нікополі

Кваліфікована допомога в перевезенні лежачих хворих від приватної служби медичного транспортування

Компанія “МЕДперевозка” надає послуги з перевезення хворих у Нікополі, а також в інших містах України та за її межами. Ми усвідомлюємо, що перевезення хворих є одним з найбільш відповідальних завдань, тому наша компанія готова надати якісну, надійну і професійну допомогу в будь-яких ситуаціях.

Що являє собою перевезення хворих

Перевезення хворих може знадобитися в багатьох випадках, наприклад, під час планових госпіталізацій, виписок з лікарні, перевезення пацієнтів на лікування в інше місто або країну, а також у разі гострих захворювань або травм, коли необхідна екстрена медична допомога.

Однією з основних переваг компанії “МЕДперевозка” є високий рівень кваліфікації нашого медичного персоналу. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в медичних установах і завжди готові надати професійну медичну допомогу під час перевезення хворих. Ми використовуємо тільки безпечні та сучасні методи транспортування, що забезпечує максимальний рівень безпеки для кожного пацієнта.

Ми надаємо широкий спектр послуг, пов’язаних із перевезенням хворих, включно з перевезенням хворих у Нікополі, по Україні та за її межами. Ми пропонуємо послуги з перевезення пацієнтів на звичайних і спеціалізованих кріслах-колясках, на ношах і в медичних ліжках. Ми також надаємо послуги супроводу хворих, що забезпечує їм максимальний комфорт і безпеку під час перевезення.

Наші транспортні засоби оснащені всім необхідним медичним обладнанням, як-от кисневі балони, дефібрилятори та інше обладнання, що необхідне для надання екстреної медичної допомоги. Ми також надаємо максимальний рівень комфорту, надаючи кожному пацієнту різноманітні зручності, які можуть зробити перевезення більш комфортним.

Маршрут: Нікополь – Дніпро 122 км

Вартість транспортування: від 1220 грн

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости