Медичне транспортування хворого на обстеження

Все частіше хворі та їхні родичі вдаються до послуг приватних медичних транспортних компаній для перевезення пацієнтів в діагностичні центри. Спеціальна служба «МЕДперевозка» гарантує швидкість, якість, безпеку транспортування важких і лежачих хворих для проведення діагностики не тільки в Україні, але і в країнах СНД, Європи.

Перевезення пацієнтів для проведення діагностики

Кому потрібні такі послуги?

Послугу «транспортування на обстеження» замовляють в разі, якщо:

 1. У медичному закладі, де проходить лікування пацієнт, відсутнє необхідне сучасне діагностичне обладнання (УЗД, МРТ, КТ) чи немає фахівців відповідної кваліфікації.
 2. Пацієнт перебуває вдома, але йому потрібен моніторинг стану, дообстеження, контроль ефективності лікування.
 3. Потрібне незалежне обстеження і підтвердження поставленого діагнозу.
 4. Необхідне поглиблене обстеження перед приміщенням в закордонну клініку або проведенням консиліуму і т.д.

Співробітники служби «МЕДперевозка» швидко доставлять пацієнта в діагностичний центр, забезпечивши при транспортуванні комфорт, безпеку, підтримання стабільного стану.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Також в переліку послуг компанії є і така послуга, як «доставка на обстеження з очікуванням закінчення процедур». Члени бригади за допомогою спеціальних засобів (каталки, носилок, інвалідного крісла) транспортують пацієнта до потрібного кабінету, лабораторії, допомагають розміститися на кушетці або столі для застосування апаратів діагностики. А після завершення процедури забезпечують перевезення хворого додому або в клініку.

  Перевезення здійснюється в комфортабельному реанімобілі, оснащеному:

  • сучасним реанімаційним та медичним обладнанням;
  • багатофункціональним лежачим місцем;
  • зручними місцями для супроводжуючих осіб;
  • установкою клімат-контролю.

  Просторий салон, правильна організація простору дозволяють розмістити все необхідне обладнання і зручно розташуватися людині під час поїздки.

  За станом пацієнта стежать високопрофесійні і досвідчені медпрацівники. Фізично міцні і треновані санітари доставять пацієнта на будь-який поверх прямо до місця призначення. Залежно від стану пацієнта переносять в лежачому або сидячому положенні, допомагають пересуватися на милицях чи в інвалідному кріслі.

  При транспортуванні на великі відстані хворому забезпечується максимальний комфорт, професійна медична допомога та психологічна підтримка.

  Що необхідно для оформлення замовлення?

  Компанія «МЕДперевозка» прагне забезпечити пацієнтам максимальний комфорт без зволікань і збору маси документів, дозволів. Щоб скористатися послугами компанії, досить перейти на сайт або зателефонувати за номерами телефонів диспетчерської служби. Прийом заявок здійснюється цілодобово.

  На сайті розміщено прайс-лист послуг. Індивідуальний розрахунок вартості можливий при оформленні заявки. Перевагою звернення в службу «МЕДперевозка» є не тільки професіоналізм, комфорт, безпека, а й цілком доступні ціни.

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости