Медичне перевезення лежачих хворих з Ураїни в Лодзь від компанії "МЕДперевозка"

Високоякісні послуги транспортування пацієнтів

«МЕДперевозка» – це компанія, яка багато років працює на благо пацієнтів із різних куточків країни. Якщо потрібно доставити хвору людину в клініку, перевезти її в інше місто або транспортувати додому після виписки з лікарні або реабілітаційного центру, звертайтесь до нас. Ми надаємо якісні комплексні послуги за демократичною та цілком доступною вартістю.

Суть медичних перевезень

Далеко не кожен має персональний автомобіль, до того ж при деяких захворюваннях і станах користуватися власним транспортом для доставки пацієнта до лікарні категорично не рекомендується. «Швидка допомога» може усунути невідкладний стан або доставити до міського стаціонару для подальшого спостереження за хворим.

Однак трапляються випадки, коли викликати екстрену медичну допомогу недоцільно, наприклад, якщо необхідно перевезти когось зі своїх рідних чи знайомих до клініки в іншому місті. Але приватна служба медперевезення з радістю допоможе у вирішенні такого важливого питання.

Спецтранспорт знадобиться у тому випадку, якщо в пацієнта спостерігається нестабільний стан здоров’я. В результаті від тряски та зміни швидкості руху він може почати скаржитися на погіршення самопочуття, у нього можуть виникнути стрибки тиску або інші розлади.

При перевезенні хворого на персональному автомобілі буде дуже складно надати йому кваліфіковану допомогу. Щоб не хвилюватися щодо можливих негативних наслідків транспортування пацієнта, скористайтесь послугами професіоналів.

Як замовити послугу?

Щоб скористатися послугами компанії «МЕДперевозка» з транспортування з України до Лодзі, потрібно лише зателефонувати до місцевого відділення за номером телефону, вказаним на сайті. Також можна надіслати листа на електронну пошту або замовити зворотній дзвінок.

Менеджер-консультант відповість на всі запитання, але й замовнику потрібно буде надати деякі уточнення щодо замовлення. Так, фахівцю знадобляться відомості про вік пацієнта, загальний стан його здоров’я, місце проживання та пункт призначення, до якого його потрібно доставити. Крім того, необхідно заздалегідь визначитися з датою перевезення, оскільки служба працює за принципом попереднього запису та броні.

Під час розмови з менеджером важливо не забути згадати й інші нюанси, які можуть вплинути на вартість послуг. Зокрема, вказати, чи буде додатковий багаж, а якщо так, то в якому обсязі. Обов’язково слід уточнити, чи збирається хтось із родичів супроводжувати хворого, а також чи потребує він особливого медичного догляду та опіки.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости