Перевезення лежачих хворих та інвалідів в Ізюмі

При перевезенні використовується сучасний і комфортабельний транспорт

Професійне транспортування хворих, інвалідів, осіб похилого віку – послуга, яку пропонує фахівцям спеціалізованого сервісного центру «МЕДперевозка» в Ізюмі. Грамотні фахівці на медичних автомобілях швидко і безпечно доставлять пасажира в пункт призначення, забезпечивши йому максимальний рівень комфорту під час поїздки.

Високий рівень комфорту при транспортуванні лежачих хворих

Хто потребує медичного транспортування?

Професійна медична перевезення – просто необхідна наступним категоріям пасажирів:

• пацієнтам, які нещодавно перенесли важкі захворювання (інфаркт, інсульт);

• інвалідам і лежачим хворим;

• при повному або частковому паралічі;

• при патологіях опорно-рухового апарату, що протікають у важкій формі;

• людям, які в недавньому минулому перенесли травматичні ушкодження або ж хірургічні втручання;

• особам, яким протипоказані будь-які види фізичних навантажень і потрібне дотримання постільного режиму;

• людям похилого віку, які насилу переносять поїздки на звичайному транспорті.

Медичне перевезення незамінне в тих випадках, коли потрібно безпечно доставити пацієнта з клініки додому, до лікувальної установи, пансіонат, будинок для людей похилого віку, реабілітаційний центр або ж санаторій.

Часто службу приватної медперевозкі викликають при небезпечних станах, що вимагають негайної медичної допомоги та екстреної госпіталізації. На відміну від державної «Швидкої допомоги», приватні автомобілі приїжджають швидко і гарантують безпечну доставку хворого до лікувального закладу.

Крім того, медичне перевезення може знадобитися і для особистих цілей. Наприклад, в тих ситуаціях, коли хвору людину потрібно транспортувати в інший район, відвезти за місто, на дачу або базу відпочинку.

Особливості медичного транспортування

Важливо розуміти, що, скориставшись послугою професійного медперевезення, ви піклуєтеся про здоров’я, комфорт і безпеку дорогої вам людини. У салоні спеціальних медичних автомобілів є обладнання, що дозволяє підтримувати оптимальні показники вологості та температури повітря, що вкрай важливо для пацієнтів, які страждають рядом захворювань.

Зручні носилки і крісла з фіксацією, система іммобілізації уберігають хворого від тряски під час дороги. Для людей з травматичними ушкодженнями, кровотечами або перенеслим хірургічні втручання даний фактор може виявитися життєво важливим. Під час шляху пацієнта супроводжує кваліфікований персонал, який тримає його стан під контролем і в разі необхідності може своєчасно надати професійну медичну допомогу.

Безпеці пасажирів сприяє також наявність в салоні автомобіля медичної техніки, обладнання, набору медикаментозних препаратів. Дуже важливо, що співробітники служби в першу чергу думають про комфорт і мінімізацію ризиків для хворого. В пункт кінцевого призначення машина приїжджає швидко завдяки досвіду водія, який добре знає місто і найбільш короткі маршрути.

Для родичів пацієнта в салоні є зручні крісла. Також передбачено окреме місце для багажу, який може знадобитися при поїздці в лікарню, пансіонат, реабілітаційний центр.

Як замовити послугу?

Приватна служба професійного медтранспортування «МЕДперевозка» в Ізюмі працює в режимі 24/7, без перерв, вихідних і святкових днів. Однак, якщо мова йде не про екстрене перевезення, краще замовити послугу заздалегідь. У такому випадку фахівці матимуть можливість найкращим чином підготуватися до поїздки з урахуванням всіх особливостей конкретного випадку.

Маршрут: Ізюм-Харків 125 км

Кількість оцінок: 34
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости