Послуга перевезення лежачих хворих з України в Гданськ

МЕДперевозка - надійність та висока якість послуг

Приватна служба медичних транспортувань – це компанія, яка надає послуги з перевезення хворих із відправної точки до пункту призначення. Комфорт та безпека пацієнта при цьому гарантовані, оскільки в центрі «МЕДперевозка» працюють компетентні та досвідчені водії. При необхідності можна замовити медичний супровід, або вирушити в дорогу на сучасному та комфортному автомобілі разом зі своїм родичем.

Чому «МЕДперевозка»?

Приватна компанія пропонує послуги з транспортування хворих, надаючи якісний сервіс та кваліфіковану допомогу. Їй довіряють, оскільки:

 • пропонують комфортні умови транспортування;
 • спеціалісти навчені технікам та алгоритмам надання невідкладної допомоги;
 • оплата послуг визначається строго індивідуально залежно від відстані, стану здоров’я хворого та наявності додаткового багажу, що унеможливлює переплату, на відміну від дотримання принципу фіксованої вартості;
 • цілодобове обслуговування, тому кожен бажаючий може зв’язатися з оператором та скористатися послугами у будь-який час.

Приватна служба ретельно слідкує за якістю сервісу. Тут враховують усі побажання замовників, щоб забезпечити максимально комфортну та приємну взаємодію з пацієнтом.

Оснащення автомобілів для медичних перевезень

Медперевезення потребують пацієнти з різними діагнозами та фізичними обмеженнями. Тому співробітники компанії подбали про те, щоб кожен, хто звернувся, міг повною мірою отримати необхідну саме йому допомогу. Для цього автомобілі оснащені сучасним обладнанням:

 • інвалідними кріслами, каталками та пристроями для іммобілізації хворого;
 • апаратами медичного призначення, що дозволяють надати пацієнтові екстрену допомогу під час перевезення;
 • кондиціонером, обігрівачем, вентиляційною системою;
 • полицями для розташування багажу, а також медикаментозними препаратами, які приймає пацієнт за призначенням лікаря.

За потреби медичний фахівець може виконати ряд контрольно-діагностичних маніпуляцій хворому – виміряти тиск, температуру тіла, підрахувати пульс, визначити концентрацію цукру на крові тощо.

Як працює послуга медичного транспортування?

Компанія працює за встановленим регламентом. Щоб скористатися послугами служби «МЕДперевозка», достатньо просто зателефонувати або прийти до місцевого відділення служби. Далі назвати час і дату замовлення авто, після чого решту заходів виконає менеджер. Усе це відбувається у кілька етапів:

 1. Розрахунок вартості перевезення. Виробляється на підставі даних про відстань, яку потрібно подолати під час транспортування, відомості про стан здоров’я та вікову категорію пацієнта. Додатково може знадобитися інформація про вагу хворого, наявність багажу та необхідність виконання конкретних медичних приписів або маніпуляцій.
 2. Приїзд спецтранспорту за вказаною адресою. Відбувається це без затримок, оскільки працівники дотримуються принципу пунктуальності.
 3. Розміщення пацієнта в автомобілі. Для цього можуть знадобитися ноші, каталка, інвалідне крісло або милиці. При необхідності лежачий хворий може бути розміщений на кушетці та іммобілізований за допомогою спеціальних фіксаторів.
 4. При досягненні пункту призначення, якщо це буде потрібно, фахівці, які супроводжують пацієнта, допоможуть йому піднятися на потрібний поверх і лягти в ліжко.

Якщо потрібно пройти медичне обстеження, протягом усього цього періоду машина залишається на стоянці клініки. Після закінчення діагностичних або терапевтичних процедур пацієнта буде доставлено додому.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости