Перевезення лежачих хворих в Ізмаїлі

Якісне надання послуг від приватної служби перевезення хворих

Компанія “МЕДперевозка” надає послуги з перевезення хворих в Ізмаїлі, як і по всій Україні та за її межами. Ми розуміємо, наскільки важлива медична допомога у важкі моменти, тому наша компанія готова надати професійну і кваліфіковану допомогу в перевезенні хворих у різних ситуаціях.

Перевезення хворих – це необхідність, коли людина не може самостійно дістатися до місця лікування. Це може бути викликано плановими госпіталізаціями, виписками з лікарні, транспортуванням на лікування в інше місто або країну, а також у випадках гострого захворювання або травми, коли потрібна екстрена медична допомога.

Переваги приватної компанії “МЕДперевозка” під час перевезення хворих

Однією з головних переваг компанії “МЕДперевозка” є висока кваліфікація нашого медичного персоналу. Наші фахівці мають досвід роботи в медичних установах і завжди готові надати професійну медичну допомогу під час перевезення хворих. Ми використовуємо тільки сучасні та безпечні методи транспортування, що забезпечує максимальний рівень безпеки для кожного пацієнта.

Наша компанія надає широкий спектр послуг, пов’язаних з перевезенням хворих, включно з транспортуванням хворих в Ізмаїлі, по Україні та за її межами. Ми надаємо послуги з перевезення пацієнтів на звичайних і спеціалізованих кріслах-колясках, на ношах і в медичних ліжках. Ми також надаємо послуги супроводу хворих, що забезпечує їм максимальний комфорт і безпеку під час перевезення.

Наші машини обладнані всім необхідним медичним обладнанням, таким як кисневі балони, дефібрилятори та інше обладнання, необхідне для надання екстреної медичної допомоги. Ми також надаємо необхідний рівень комфорту для пацієнта і тих, хто його супроводжує.

Маршрут: Ізмаїл-Одеса 257 км

Маршрут: Ізмаїл-Одеса

Орієнтовна вартість транспортування: від 2570 грн

Кількість оцінок: 1
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости