Перевезення лежачих хворих та інвалідів в Червонограді

Кваліфікована допомога в перевезенні хворих від приватної служби медичного транспортування

Компанія “МЕДперевозка” пропонує якісні послуги з перевезення хворих у Червонограді, по Україні та за її межами. Наша компанія піклується про кожного пацієнта, забезпечуючи безпечне і комфортне перевезення з професійним медичним супроводом.

Навіщо потрібне перевезення хворих

Перевезення хворих може знадобитися в найрізноманітніших випадках, наприклад, за необхідності госпіталізації, діагностики, лікування, реабілітації або під час переведення пацієнта до іншої медичної установи. У таких випадках перевезення хворих має бути організовано максимально ефективно і безпечно. Компанія “МЕДперевозка” готова допомогти у вирішенні всіх цих питань.

Зокрема, ми пропонуємо послуги:

  • Перевезення хворих на автомобілях швидкої медичної допомоги (з можливістю цілодобової охорони)
  • Перевезення на комфортабельних мікроавтобусах (для негоспітального транспортування пацієнтів)
  • Супровід пацієнтів під час проведення діагностичних і лікувальних процедур у різних медичних закладах.

Переваги приватної компанії “МЕДперевозка”

Наші переваги – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий рівень сервісу і професіоналізм наших співробітників. Наш персонал складається з кваліфікованих медичних працівників, які володіють необхідними знаннями і досвідом для забезпечення безпечного перевезення пацієнтів.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з перевезення хворих. Наша компанія здійснює транспортування пацієнтів на машинах швидкої медичної допомоги, а також на спеціалізованих автомобілях з медичним обладнанням і кваліфікованим медичним персоналом.

Ми готові надати нашим клієнтам допомогу в будь-який час доби. Якщо Вам потрібне перевезення хворого, зверніться в “МЕДперевозку”. Ми гарантуємо комфортне і безпечне транспортування для пацієнта і його близьких.

Маршрут: Червоноград – Львів 71 км

Маршрут: Червоноград – Львів

Вартість транспортування : від 716 грн

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости