Як правильно перевозити лежачих хворих?

Догляд за хворими з серйозною патологією – це відповідальний крок, який вимагає величезного терпіння, певних знань, які стосуються надання простої медичної допомоги, догляду та правильного транспортування. В даний час перевезення людей з різними патологіями здійснюється за допомогою спеціалізованих приватних або державних бригад медичної допомоги.

Наші переваги

Приватна служба «МЕДперевозка» готова організувати професійне транспортування пацієнта на ношах від ліжка до машини і від автомобіля до відділення стаціонару, надати комфортабельні машини «швидкої допомоги», оснащені всім необхідним для надання екстреної медичної допомоги, кваліфікований супровід медичними працівниками.

Співробітники служби забезпечують грамотний і спеціалізований медичний підхід при:

 • гострому інфаркті міокарда;

 • гострому порушенні мозкового кровообігу (інсульті);

 • несвідомому стані;

 • різних шокових станах;

 • важких травмах хребта;

 • черепно-мозковій травмі;

 • вагітності та її патології;

 • гострій хірургічній і терапевтичній патології.

Як правильно перевозити лежачих хворих?

Рекомендації з транспортування

Перед тим як проводити транспортування, необхідно звернутися до лікаря за консультацією, щоб він оцінив загальний стан пацієнта на даний момент, визначив режим і форму транспортування. Також доктор повинен призначити ряд препаратів і вказати наявність спеціального обладнання, необхідного для комфортного і безпечного проведення транспортування.

При замовленні бригади швидкої медичної допомоги родичам потрібно повідомити диспетчеру всі відомості про стан пацієнта, діагноз і рекомендації від лікуючого лікаря, а також точну дату і час планованого перевезення, маршрут і особливості розміщення пацієнта, під’їзд, поверх, наявність ліфта в будинку. Всі ці моменти можуть впливати на вартість послуг, що надаються.

Членам сім’ї потрібно дізнатися час можливого очікування і розмір ручної поклажі, за які не стягуватиметься додаткова плата. Крім того, зібрати всі необхідні речі пацієнта:

 • особисті документи;

 • медичну карту;

 • результати медичних обстежень і лабораторних аналізів;

 • виписки.

Рекомендується не приймати їжу і воду за 30-45 хвилин до від’їзду, а також провести всі необхідні гігієнічні процедури. При недотриманні даних рекомендацій можлива поява нудоти та блювоти у лежачого хворого.

Чому краще довірити транспортування професіоналам?

Довірити транспортування найкраще фахівцям з компанії «МЕДперевозка», оскільки це дозволить зменшити стрес родичів і полегшити стан хворого під час професійного перевезення. Досвідчені фахівці забезпечать людям з обмеженими фізичними можливостями максимальний комфорт та безпеку.

Плюси приватної компанії з перевезення важких хворих:

 1. Пацієнт перевозиться в супроводі кваліфікованих фахівців (лікаря і одного медпрацівника), що дозволяє контролювати стан хворого і надати екстрену допомогу при необхідності.

 2. У машині є все необхідне для надання екстреної медичної допомоги: набір лікарських препаратів, витратні матеріали, спеціалізоване медичне обладнання, що дозволяє контролювати артеріальний тиск і життєво важливі функції організму.

 3. Можливість проведення серцево-легеневої реанімації або інгаляції пацієнтів у важкому стані, яка здійснюється за допомогою мішків Амбу, портативних апаратів штучної вентиляції. Ними оснащені всі машини швидкої медичної допомоги.

 4. Швидкість подачі машини і транспортування хворого. З моменту виклику до приїзду машини проходить мінімальна кількість часу, що дає приватним компаніям з перевезення більшу перевагу над завантаженими державними службами.

 5. Допомога в оформленні пацієнта до спеціалізованого вузькопрофільного відділення або стаціонар.

Не варто перешкоджати роботі бригади при вірі в певні забобонні моменти. Адже в процесі транспортування пацієнта на ношах ніжний кінець завжди повинен бути попереду ( «вперед ногами»), що обумовлено необхідністю знаходження голови пацієнта вище рівня кінцівок, а також дозволяє уникнути небажаного травматизму при транспортуванні.

Автор:

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости