Своєчасне перевезення лежачих хворих та інвалідів в Кривому Розі

Приватна служба "МЕДперевозка" забезпечує комфортабельне транспортування хворого

З необхідністю перевезення тяжких хворих та людей похилого віку стикається кожна людина. Компанія «МЕДперевозка» пропонує мешканцям Кривого Рогу скористатися послугами транспортування лежачих пацієнтів містом. Крім того, ми здійснюємо медичний трансфер по Україні, країнам ближнього зарубіжжя та зоні АТО.

Коли необхідне медичне перевезення?

Використання спеціальних автомобілів та наявність супроводжуючого персоналу може знадобитися пацієнтам у післяопераційному періоді або пацієнтам, що перенесли нещодавно тяжкі захворювання (наприклад, інфаркт або інсульт). Хворим та ослабленим людям небезпечно пересуватися особистим чи громадським транспортом, не пристосованим до професійного перевезення. Результатом тряски під час поїздки може стати не лише заколисування, а й посилення болю, погіршення стану здоров’я.

Послуга знадобиться:

 • якщо виникла потреба госпіталізації пацієнта до стаціонару для обстеження, лікування або проходження курсу реабілітації;
 • при транспортуванні людини із лікарні додому чи назад;
 • для перевезення за іншими потребами (наприклад, санаторій, відділення банку, поліклініку на плановий огляд).

Лежачий пацієнт або людина з інвалідністю не повинен почуватися неповноцінним і бути ізольованим від соціуму. Ми пропонуємо трансфер цієї категорії хворих для поїздки на відпочинок, візиту до родичів, відвідування концерту чи іншого заходу.

Чому жителі Кривого Рогу обирають «МЕДперевозку»?

Популярність компанії серед інших перевізників пояснюється тим, що:

 1. Пацієнти мають можливість замовити перевезення Україною, а також сусідніми країнами (Росія, Білорусь, Казахстан, Польща).
 2. Цілодобовий режим роботи без перерви та вихідних днів – це дозволяє оформити замовлення та здійснити виїзд у будь-який зручний для клієнта час.
 3. Автопарк складається з сучасних реанімобілів, оснащених обладнанням, яке використовується для моніторингу стану пацієнтів та надання реанімаційної допомоги в дорозі.
 4. Супровідна бригада формується індивідуально під кожного хворого. Медики мають величезний досвід роботи з важкими пацієнтами і мають навички, які застосовують в ургентних ситуаціях. За потреби людини, що перевозиться, супроводжує лікар. Залежно від діагнозів та поточного стану здоров’я комплектується аптечка, що містить достатньо медикаментів.

Комфорт і безпека хворих, що транспортуються, забезпечується за рахунок технічних характеристик мікроавтобусів. Вони оснащені м’якими підвісками, завдяки чому це запобігає трясці та травмування пацієнтів у дорозі.

Для іммобілізації використовуються м’які ноші та інвалідні крісла з фіксуючими пристроями. Оптимальний температурний режим у салоні створюється за рахунок системи клімат-контролю.

Механізм замовлення транспортування

При оформленні заявки на медичний трансфер на сайті «МЕДперевозки» необхідно повідомити оператору таку інформацію:

 • вік та масу тіла пацієнта, його захворювання (основне та супутні);
 • кількість супроводжуючих осіб;
 • розмір багажу;
 • звідки та коли забрати хворого, пункт призначення.

Вартість послуги розраховується залежно від кілометражу та вказується у договорі між компанією та замовником.

Маршрут: Кривий-Ріг – Дніпро 155 км

Маршрут: Кривий-Ріг - Дніпро

Вартість медичного транспортування: від 1860 грн

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости