Перевезення лежачих хворих та інвалідів з України в Білосток приватною службою "МЕДперевозка"

Якість і професіоналізм для клієнтів та їх близьких

Медичне перевезення схоже на звичайний сервіс таксі. Проте завдання співробітників даної сфери серйозніше і більш відповідальне. Працівникам приватної служби «МЕДперевозка» у Білостоці доручено дуже важливу місію – безпечно та комфортно доставляти пацієнтів різного віку та з різними діагнозами у зазначені ними пункти призначення.

Основний пакет послуг приватної служби «МЕДперевозка»

Співпраця з компанією приватних медичних транспортувань «МЕДперевозка» передбачає:

 • доставку пацієнта з дому до лікарні, або навпаки;
 • переміщення хворої людини з одного міста до іншого незалежно від мети поїздки;
 • перевезення людей похилого віку до будинку престарілих;
 • транспортування пацієнтів у санаторно-курортні зони, поліклініки, профілактичні та реабілітаційні установи та ін.;
 • доставку поранених, тяжкохворих, травмованих пацієнтів до реанімаційних, травматологічних або інших відділень;
 • перевезення осіб, які мають різні ступені хімічних та термічних опіків, у комбустіологічні клініки чи стаціонари.

Співробітники компанії ніколи не стоятимуть осторонь і спостерігатимуть, якщо пацієнт не може самостійно пройти від спецавтомобіля до дверей тієї чи іншої установи. Вони обов’язково допоможуть хворому в пересуванні та сприятимуть при проходженні ним усіх необхідних процедур. Ввічливість, відповідальність та емпатія – це головні якості, які мають бути притаманні працівникам служби «МЕДперевозка».

Навіщо потрібне професійне перевезення пацієнтів?

На перший погляд здається, що немає нічого простішого, ніж відвезти хвору людину до лікаря. Проте проблема у тому, що хвороба хворобі – ворожнеча. І якщо з легким болем у горлі та ринітом ще можна легко дістатися до медичного закладу, то при переломі кінцівки або  при забої мозку це непросто складно, але й вкрай небезпечно.

Також треба враховувати і той факт, що потерпілому в дорозі може стати гірше. Тоді в звичайному, персональному автомобілі не знайдеться жодного засобу, який допоміг би поліпшити стан людини або привести її до тями.

Але цього не можна сказати про спеціалізований транспорт, призначений для здійснення медичних перевезень. Такі автомобілі оснащені всіма необхідними меблями та професійною апаратурою. Медичні прилади швидко визначають та фіксують найважливіші життєві показники людини та дозволяють фахівцю вжити заходів для стабілізації стану хворого.

Хто потребує професійного медичного перевезення?

Ця послуга затребувана не лише серед людей, які мають тяжкохворих чи лежачих родичів. Замовити спецтранспорт для переміщення з однієї точки до іншої можна також наступним категоріям осіб:

 • пацієнтам, які нещодавно перенесли операцію;
 • людям із ампутованою нижньою кінцівкою;
 • пацієнтам із травмами різного ступеня тяжкості (незалежно від локалізації ураження);
 • особам, яким показано дотримання постільного режиму;
 • хворим, у яких діагностовано порушення у роботі слухового аналізатора чи зорового апарату.

Професійне медичне перевезення потрібне і людям, які постраждали у ДТП чи нещасних випадках. У таких пацієнтів дуже часто виявляються тяжкі травми черепа, головного мозку, грудної клітки та кінцівок.

Наслідки таких пошкоджень можуть бути небезпечними не тільки для здоров’я, але й для життя потерпілого. Тому категорично неприпустимо намагатися самостійно доставити хворого до клініки! Необхідно обов’язково скористатися професійними послугами медичного перевезення, щоб ще більше не зашкодити пацієнтові.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости