Медичне перевезення лежачих пацієнтів з України в Познань

Компанія "МЕДперевозка" забезпечить комфортне транспортування для пацієнта

Є безліч причин, з яких людям необхідно перевезти свого родича до лікарні, додому, реабілітаційного центру, на процедури до клініки тощо. При цьому головне – створити максимально комфортні умови для його транспортування. Саме це і пропонує приватна служба «МЕДперевозка» у Познані, професійні співробітники якої працюють цілодобово та без вихідних.

Чому професійне медичне транспортування?

Тяжкохворі пацієнти, інваліди, особи, які отримали серйозні травми, належать до особливої ​​категорії хворих. Відповідно, їм потрібен належний догляд та постійне спостереження, моніторинг життєвих показників, а іноді й невідкладна медична допомога.

Виконати низку процедур, які можуть урятувати людині життя, у звичайному автомобілі просто неможливо. Там немає відповідного обладнання та апаратури, кваліфікованого медперсоналу, який вміє оперативно реагувати та діяти невідкладно. В результаті пацієнт може бути доставлений до лікарні з ускладненнями, що розвинулися, або, на жаль, занадто пізно.

Якщо ви дбаєте про здоров’я хворого родича або близьку людину, то для його перевезення до клініки, реабілітаційного центру або іншої установи скористайтесь послугами центру «МЕДперевозка» в Познані.

У чому переваги приватної служби «МЕДперевозка»?

Приватна компанія кардинально відрізняється від стандартних державних служб. Тут використовують лише сучасну та сертифіковану техніку, знаходять індивідуальний підхід до кожного хворого та піклуються про його комфорт.

Якщо вирішено звернутися саме до приватної служби транспортування, то можна бути впевненим, що буде надано персональний спецавтомобіль. До закінчення терміну договору ніхто не зможе скористатися транспортом, закріпленим за конкретним замовником послуги.

При транспортуванні хворих з обмеженими фізичними можливостями або тотальним паралічем компанія надає додаткову послугу – перевезення від ліжка до ліжка. При цьому співробітники зроблять все самі, дбайливо та на найвищому професійному рівні.

Великим попитом користується і міжміське транспортування хворих. Замовляючи машину з України до Познані, можна позначити пунктом призначення будь-яке інше місто Польщі. Протягом усієї поїздки медпрацівник вестиме безперервне спостереження за станом пацієнта, фіксуватиме показники температури тіла, пульсу та артеріального тиску.

Яке обладнання використовується?

У приватній службі працюють із різними категоріями пацієнтів, тому в медтранспорті є всі необхідні прилади та апарати для визначення найважливіших життєвих показників хворого. Так, у кожному автомобілі обов’язково є:

  • тонометри – апарати вимірювання кров’яного тиску;
  • пульсоксиметри – прилади, що визначають рівень кисню у крові;
  • глюкометри – пристрої, що вимірюють концентрацію цукру в крові;
  • термометри визначення температури тіла.

Якщо стан пацієнта різко погіршується в дорозі, медпрацівник, який супроводжує хворого, виконає всі необхідні заходи для надання невідкладної допомоги.

Вартість послуг

Компанія працює за принципом гнучких, демократичних та доступних цін. Вартість послуг визначається адміністратором центру разом із замовником. Тут немає фіксованого прайсу, оскільки під час підрахунків кінцевої суми враховуються численні чинники.

Насамперед, береться до уваги стан хворого, його потреба у додатковій допомозі та медичному супроводі. Потім враховується наявність та кількість багажу, необхідність у використанні допоміжних пристроїв та спеціальних меблів. Уточнити всі деталі можна по телефону або особистої зустрічі з фахівцями.

Кількість оцінок: 3
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости