Здійснення перевезення лежачих хворих у Миколаєві

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти лежачого хворого по Миколаєву та області

Транспортування хворих, інвалідів стає складною, часом непосильним завданням для їх близьких. Не варто ризикувати, намагаючись перевезти пацієнта на звичайному авто, адже хвора людина особливо вразливий і важко переносить дорогу. Найкращим виходом з ситуації стане звернення за допомогою до професіоналів. Якісне медичне транспортування в Миколаєві та Миколаївській області пропонують фахівці спеціалізованого сервісного центру «МЕДперевозка».

Чим небезпечне перевезення хворих на звичайному автомобілі?

На жаль, багато людей не розуміють різниці між звичайним перевезенням хворих і професійним медичним транспортуванням, що призводить, часом, до незворотних наслідків. Так чому ж небезпечно переміщення пацієнтів на звичайних транспортних засобах? Як зазначають фахівці, це:

 1. Перепади температур — неправильний температурний режим в салоні авто негативно впливає на стан хворого, провокуючи різкі перепади артеріального тиску, зміни частоти пульсу та інші небажані реакції. У реанімобілі є обладнання, що дозволяє підтримувати в салоні оптимальні, стабільні кліматичні умови.

 2. Тряска і поштовхи — поширене явище на наших дорогах. У інвалідів, лежачих хворих вони можуть викликати не тільки дискомфорт і хворобливі відчуття, але і привести до різкого погіршення загального стану. На відміну від звичайних авто, медичні таксі оснащені пристроями надійної іммобілізації, що забезпечує пацієнту спокій і плавне переміщення.

 3. Можливі ускладнення — в дорозі стан пацієнта, в силу різних причин, може різко погіршитися. Тому важливо, щоб в автомобілі було спеціальне обладнання і кваліфікований персонал для надання екстреної медичної допомоги.

Послуга транспортування хворих на спеціалізованих медичних автомобілях — це прояв вашої турботи до близької людини.

Перевезення хворих в Миколаєві

У чому переваги професійного медперевезення?

Професійне перевезення пацієнтів на медичних таксі зводить можливі ризики до мінімальних показників завдяки таким особливостям:

 1. Комфортні умови — достатня кількість простору, зручні ноші та інвалідні крісла з фіксаторами.

 2. М’який хід автомобіля — крім засобів іммобілізації, уникнути тряски в дорозі допомагають досвід і професіоналізм водіїв. Водії реанімобілів в першу чергу думають про безпеку пацієнта, а тому рухаються плавно і спокійно. Швидкість доставки здійснюється завдяки правильно прокладеному маршруту.

 3. Медичний супровід — забезпечує не тільки контроль за станом хворого, але часто навіть рятує його життя. Особливо під час перевезення на далекі відстані.

Транспортування інвалідів, важких і нестабільних пацієнтів, лежачих хворих повинна здійснюватися тільки в спеціальних, пристосованих для цих цілей автомобілях. У такому випадку навіть міжміське перевезення хворих пройде максимально спокійно, благополучно, без будь-яких серйозних ускладнень.

Особливості перевезення лежачих хворих

Перевезення неходячих хворих — один з найскладніших видів медичного транспортування. Якщо мова йде про лежачого пацієнта, не варто навіть думати про те, щоб перевозити його на звичайному авто або громадському транспорті. В даному випадку потрібно перевезення хворих від «ліжка до ліжка».

Досвідчені фахівці обережно покладуть пацієнта на м’які носилки з фіксаторами, занурять його в салон автомобіля, подбавши про надійну іммобілізацію. Після прибуття в кінцевий пункт призначення санітари також дбайливо і обережно піднімуть носилки з хворим на потрібний поверх і перекладуть його на ліжко.

Як проходить транспортування?

Професійне медичне перевезення позбавляє родичів пацієнта від будь-яких турбот і дарує відчуття впевненості в безпеці за дорогу людину. У заздалегідь обумовлений час автомобіль приїжджає за вказаною адресою. Якщо пацієнту потрібна допомога в пересуванні до транспортного засобу, перенесенні багажу, вона буде йому надана на вищому рівні.

Далі максимально швидко і спокійно хворий буде доставлений в місце кінцевого призначення. Міжміське перевезення хворих передбачає обов’язкове медичне супроводження та регулярний моніторинг стану пацієнта. Втім, якщо родичі пацієнта побажають супроводжувати його в шляху – це цілком можливо. У медичному автомобілі передбачено наявність зручних крісел, призначених для супроводжуючих осіб.

Служба «МЕДперевозка» у Миколаєві та Миколаївській області — це справжня знахідка для лежачих хворих, пацієнтів, які перебувають у важкому стані. Досить тільки зателефонувати в місцеве відділення компанії, і проблема з транспортуванням хворого буде вирішена найкращим чином.

Маршрут

Відстань км.

Ціна грн.

Миколаїв-Київ

479
4790 грн.

Миколаїв-Харків

542
5420 грн.

Миколаїв-Херсон

69
690 грн.

Миколаїв-Львів

799
7990 грн.

Миколаїв-Суми

603
6030 грн.

Миколаїв-Черкаси

311
3110 грн.

Миколаїв-Чернігів

610
6100 грн.

Миколаїв-Дніпро

322
3220 грн.

Миколаїв-Запоріжжя

385
3850 грн.

Миколаїв-Одеса

132
1320 грн.

Миколаїв-Тернопіль

671
6710 грн.

Миколаїв-Луцьк

780
7800 грн.

Миколаїв-Рівне

706
7060 грн.

Миколаїв-Сєвєродонецьк

650
6500 грн.

Миколаїв-Кропивницький

181
1810 грн.

Миколаїв-Житомир

506
5060 грн.

Миколаїв-Ужгород

1061
10610 грн.

Миколаїв-Івано-Франківськ

804
8040 грн.

Миколаїв-Хмельницький

556
5560 грн.

Миколаїв-Чернівці

688
6880 грн.

Миколаїв-Вінниця

429
4290 грн.

Миколаїв-Полтава

428
4280 грн.

Компанія МЕДперевозка надає наступні види послуг:

 • Перевезення онкохворих на лікування
 • Транспортування інвалідів
 • Перевезення хворих по місту
 • Перевезення лежачих хворих в інше місто
 • Транспортування лежачих хворих від ліжка до ліжка
 • Перевезення інвалідів
 • Транспортування хворих на реабілітацію