Особливості транспортування хворих на далекі відстані

У даний час люди спокійно подорожують на тривалу відстань, але ніколи не знаєш, де можуть чекати неприємності і що може статися зі здоров’ям. Нерідко в дорозі можуть трапитися інсульт, інфаркт міокарда, різні травми голови і тулуба, рецидиви і ускладнення хронічних захворювань, панкреонекроз, отруєння.

Однак не завжди місцевий лікувальний заклад може прийняти на госпіталізацію з різних причин (низький рівень медустанови, перевантаження відділень, інший профіль захворювання). У такому випадку може знадобитися транспортування на далеку відстань, в стаціонар для надання медичної допомоги та подальшого лікування. І в цій ситуації допоможуть співробітники приватної служби «МЕДперевозка», які доставлять пацієнта в пункт призначення швидко, комфортно та безпечно.

Умови транспортування на далекі відстані

При транспортуванні на тривалі відстані повинні враховуватися особливості стану хворого. Також буде потрібно дотримання ряду умов:

 1. Стабілізація стану пацієнта перед перевезенням.
 2. Наявність медичної кваліфікації та досвіду проведення реанімаційних заходів у медичної бригади, що супроводжує.
 3. Повне оснащення машини швидкої медичної допомоги.

При медтранспортуванны тяжкохворих людей потрібно оцінювати можливий ризик, який повинен себе виправдати.

До того, як приступити до перевезення, необхідно максимально поліпшити і стабілізувати загальний стан пацієнтів, упевнитися в домовленості з медичним центром або лікарнею, в який буде проводитися транспортування. Не менш важливо забезпечити всі потреби хворого для повного його комфорту, а також дати право одному з близьких родичів супроводити людину в лікувальний заклад.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Вимоги до транспорту і його забезпечення

  Автомобілі компанії «МЕДперевозка» представляють собою «реанімаційні палати на колесах». У них комфортно перебувати не тільки пацієнтові, але і медичним працівникам. Причому бригада медпрацівників підбирається відповідно до профілю захворювання пацієнта.

  Кушетки оснащені спеціальною системою амортизації, пацієнт фіксується спеціальними утримувачами, що допомагає уникнути небажаної тряски і вібрацій. Транспортується людина занурюється в медикаментозний сон, щоб полегшити йому тривалу дорогу. Під час седації працівники бригади постійно контролюють життєво важливі функції організму хворого.

  Особливості транспортування хворих на далекі відстані

  Про протипоказання

  Є ряд критичних показань, при яких незначні механічні коливання можуть задати непоправної шкоди здоров’ю. Трясіння в автомобілі, перекладка з кушетки на носилки можуть доставляти величезний дискомфорт і погіршити стан людини.

  Це не відноситься до тих нещасних випадків, коли хворого потрібно негайно транспортувати для надання медичної допомоги. Інша справа, коли тяжкохворого потрібно перевести з одного відділення в інше або ж з дому в поліклініку, стаціонар. Абсолютними протипоказаннями, при яких категорично забороняють перевезення хворих, є:

  • стан агонії;
  • судоми неясної етіології;
  • клінічна смерть;
  • несвідоме або коматозний стан при інсульті;
  • важкі черепно-мозкові травми;
  • недозволені гострі хірургічні патології;
  • загроза переривання вагітності;
  • крайній ступінь виснаження хворого;
  • астматичний статус;
  • рясна крововтрата, яка може загрожувати життю;
  • гіпертонічний криз;
  • гостра стадія інфаркту міокарда;
  • важкі опіки шкірних покривів;
  • шокові стани;
  • гостра респіраторна недостатність.

  Ці критичні стани роблять перевезення неприпустимим. Допускається перевозити тяжкохворих тільки після надання невідкладної допомоги та купірування ознак важких станів. Питання про можливість транспортування пацієнта вирішується лікарем індивідуально.

  На даний момент перелік протипоказань трохи звузився, тому що такі компанії, як «МЕДперевозка» надають більш комфортабельні та сучасні автомобілі з повним медичним оснащенням. Таким чином, можна уникнути негативних наслідків, і члени сім’ї можуть не переживати за стан свого родича при переїзді.

  Автор:

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости