Правила з перевезення хворих

Професійне перевезення хворих пропонує приватна служба «МЕДперевозка», співробітники якої забезпечать максимально комфортні умови і грамотну медичну допомогу людям, що транспортуються. Основна суть транспортування пацієнтів в тому, щоб доставити їх в пункт надання кваліфікованої медичної допомоги в плановому порядку після первинної допомоги. Транспортування повинне включати:

 1. Контроль за загальним станом пацієнта і його життєво важливими функціями.
 2. Перша медична допомога при необхідності.
 3. Власне, транспортування з можливістю продовжувати заходи щодо надання необхідної допомоги людині.

Види медперевезень

Є кілька видів перевезення людей: планове і екстрене. Особливості екстреного транспортування полягають в тому, що цей вид застосовують, коли виявлено загрозливий стан для життя, або пацієнт потребує екстреної медичної допомоги в умовах спеціалізованого відділення стаціонару або в послугах вузькопрофільної лікарні. Даний вид перевезення повинен надаватися негайно, після попереднього огляду і надання всіх необхідних процедур для поліпшення загального стану пацієнта.

Залежно від патології та стану, в якому знаходиться пацієнт, викликаються спеціалізовані вузькопрофільні бригади медичної допомоги. Однак і лінійні бригади можуть надавати широкий профіль медичної допомоги і послуги транспортування при різних важких станах хворих.

Планове перевезення потрібно пацієнтам зі стабільним загальним станом, але які потребують постійного медичного контролю і правильного транспортування з дотриманням всіх медичних вимог залежно від захворювання. Показаннями для планового транспортування служать:

 1. Планова госпіталізація пацієнтів з обмеженими можливостями, вимушеним положенням.
 2. Перевезення хворого з одного стаціонару в інший за умови проходження обстеження, переведення в більш вузькопрофільну лікарню або ж переходу на інший рівень допомоги.
 3. Переведення осіб з поліпшенням загального стану в реабілітаційний центр, санаторій або хоспіс для подальшого проведення медичної реабілітації.
 4. Перевезення лежачих хворих після виписки зі стаціонару на місце проживання.

Усі види спеціалізованих медперевозок (як планові, так і екстрені) можуть виконуватися і відомчої швидкою допомогою, і приватними бригадами, які надають послуги з професійного медичного перевезення.

Правила з перевезення хворих

Показання та особливості транспортування

Транспортування повинне здійснюватися тільки при наявності суворих показань. Вони визначаються медичним працівником, який відповідає за стан пацієнта і знає особливості правильного транспортування осіб з певними захворюваннями.

Порядок перевезення пацієнтів визначають:

 • лікар або керівник лікувального закладу;
 • фельдшер або доктор з бригади швидкої медичної допомоги;
 • працівники реабілітаційного відділення, завідувач відділенням.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  При екстреному виклику показанням є стан пацієнта. Перед транспортуванням потрібно оцінити ступінь тяжкості стану і провести необхідні заходи для підготовки хворого:

  1. Не давати їсти і пити за 30-60 хвилин до передбачуваного перевезення.
  2. Отримати згоду потенційного пацієнта або його офіційних представників (членів сім’ї) в письмовому вигляді.
  3. Зібрати і підготувати довідки, виписки, що підтверджують діагноз, документи, що засвідчують особу, людини яка транспортується.
  4. Підготувати з собою речі по погоді.
  5. Надати бригаді вільний доступ для евакуації хворого.

  Пацієнтів у важкому стані співробітники служби «МЕДперевозка» транспортують «від ліжка до ліжка» на носилках, при цьому акуратно проводять евакуацію, строго в горизонтальному положенні, дотримуються всіх правил транспортування.

  Під час перевезення присутній мінімум один медичний працівник, який в необхідний момент надає першу допомогу. Все це регламентується наказом про надання медичної допомоги. Транспортування хворих вимагає професійного підходу, досвіду та знань. Тільки в такому випадку висока ймовірність успішного результату і відсутності небажаних реакцій після перевезення.

  Автор:

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости