Транспортування хворих після інсульту

Перевезення пацієнтів, які перенесли інсульт головного мозку, повинне здійснюватися за допомогою спеціалізованого транспорту, так як такі хворі потребують надання невідкладної медичної допомоги, незалежно від форми інсульту. Свою професійну допомогу пропонує служба медичних перевезень «МЕДперевозка».

Що таке інсульт?

Інсульт головного мозку, або ж гостре порушення кровопостачання мозку, характеризується раптовим проявом неврологічної симптоматики. Виникає в результаті патології судин, що живлять головний мозок.

Гостре порушення мозкового кровообігу супроводжується порушенням рухової активності в кінцівках однієї половини тіла, ослабленням скелетної мускулатури, паралічем. Перші клінічні прояви виявляються на обличчі пацієнта, так як найчастіше при інсульті страждає лицьовий нерв.

Відразу після інсульту висока ймовірність втрати здатності до самообслуговування на певний термін. Тривалість цього періоду залежить від швидкості надання медичної допомоги і компенсаторних реакцій організму.

При своєчасній терапії можливо повне або часткове відновлення втрачених функцій, в деяких випадках відзначається довічне збереження геміпарезів, що робить хворих нездатними до самообслуговування. Ефективність терапії залежить від швидкості початку лікування.

Тому кожна хвилина відіграє важливу роль. Державну швидку допомогу можна чекати дуже довго, а приватна компанія «Медперевозка» готова швидко прибути за пацієнтом і в найкоротші терміни доставити його в медичний заклад для надання необхідної допомоги. При цьому кваліфіковані фахівці нададуть повноцінну першу допомогу, контроль за життєво важливими функціями організму.

Транспортування хворих після інсульту

Правила транспортування після інсульту

Інсульт відносять до невідкладних станів, які потребують екстреної госпіталізації в спеціалізоване відділення в блок інтенсивної терапії. При своєчасному лікуванні є ймовірність повного тромболізису і відновлення порушених функцій.

Перед транспортуванням необхідно стабілізувати стан пацієнта, що допоможе уникнути прогресування неврологічних проявів і розвитку ускладнень з пригніченням життєво важливих функцій. За ступенем вираженості клінічних симптомів можна судити про обсяг ураження головного мозку.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Досить часто пацієнти з інсультом можуть створювати враження щодо здорових людей, але це не так, оскільки гостре порушення мозкового кровообігу має тенденцію до прогресування і швидкого збільшення вогнища некрозу клітин мозку.

  При великому некрозі можуть пошкоджуватися ділянки мозку, що відповідають за центри регуляції життєво важливих функцій організму. Отже, будуть з’являтися симптоми, які становлять загрозу для життя (втрата свідомості, порушення регуляції функцій серцево-судинної системи, зупинки дихання).

  Особливості транспортування:

  1. Супровід хворого досвідченим і кваліфікованим лікарем, одним або декількома медичними працівниками, помічниками.
  2. Строго в лежачому на спині стані, при цьому голову пацієнта злегка повертають на бік, щоб уникнути асфіксії блювотними масами при появі блювоти.
  3. Можливість проведення реанімаційних заходів для відновлення і підтримки втрачених функцій життєзабезпечення організму. Кожна машина повинна бути оснащена всім необхідним для надання екстреної медичної допомоги, в тому числі і реанімації.
  4. Своєчасна установка венозного доступу при наявності необхідності внутрішньовенного введення препаратів.
  5. Моніторинг за артеріальним тиском і частотою серцевих скорочень.
  6. Транспортування пацієнта «від ліжка до ліжка» на носилках.
  7. Ранній початок тромболітичної терапії – є головною умовою для більш успішного результату хвороби і відновлення втрачених функцій.

  Викликаючи приватну службу медичних перевезень «МЕДперевозка», можна бути впевненим в тому, що хворий отримає першу медичну допомогу в повному обсязі, а також буде своєчасно доставлений в неврологічний стаціонар. Медичне обслуговування буде здійснено за найвищими стандартами, що допоможе запобігти небажаним наслідкам, які небезпечні для здоров’я пацієнта.

  Автор:

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости