Правила та особливості перевезення лежачих хворих

Досить часто в даний час зустрічається те, що членам сім’ї доводиться доглядати, допомагати і обслуговувати важко хворих і малорухомих літніх родичів. Таким пацієнтам може знадобитися допомога в транспортуванні і перевезенні в лікувальний заклад, будинок для людей похилого віку або, навпаки, додому з лікарні. При виникненні такої необхідності найкраще звертатися до досвідчених професіоналів в службу «МЕДперевозка, які займаються транспортуванням «від ліжка до ліжка».

Державна чи приватна «швидка допомога»

Багато хто вважає, що тяжкохворі і малорухливі пацієнти – це тільки літні люди, але це не так. Ніхто не застрахований від нещасного випадку або хвороби, які сприяють обмеженню рухливості (тимчасової або стійкої). Все це вимагає частих поїздок в лікарню для проведення обстеження і коригування лікування.

Транспортування таких пацієнтів може принести чимало клопоту, так як для багатьох патологічних станів необхідне певне медичне обладнання, спеціалізовані засоби транспортування (носилки з регулюється підголовником, крісла-каталки), що дозволить комфортно та безпечно перевозити тяжкохворих. Даний захід має здійснюватися професійними і досвідченими медичними працівниками, щоб уникнути небажаних наслідків.

Правила перевезення лежачих хворих

Є 2 види установ з надання послуг транспортування: державні та приватні. При наявності строгих медичних показань, в станах, що загрожують життю, перевезенням займається державна медична допомога. Але у безкоштовних послуг є свої мінуси:

 1. Транспортування здійснюється суворо в той стаціонар, який розташований найближче від місця події або ж до чергової лікарні.

 2. Надають послугу тільки при наявності медичних показань.

 3. Перевезення здійснюється в одну сторону, в разі відмови від госпіталізації або переведення в іншу лікарню доведеться шукати інший транспорт.

 4. Доставка тільки в державні медичні установи.

В послуги платної компанії «МЕДперевозка» входить:

 1. Транспортування «від ліжка до ліжка» не тільки в стаціонар, а й додому після виписки.

 2. Замовник сам має право вибирати лікарню або приватну клініку, в яку потрібно доставити пацієнта.

 3. Перевезення на планові огляди, дачу, в аеропорт і за будь-якою іншою потрібною адресою.

Що включає в себе послуга «медичне перевезення лежачих хворих»?

У даній послузі дотримується головний принцип надання медичної допомоги «Не нашкодь», що вимагає певних знань і спеціального обладнання, так як при найменших помилках можна нанести непоправні наслідки здоров’ю пацієнта.

У послугу входить:

 1. Первинний лікарський огляд і оцінка стану пацієнта, його транспортабельність.

 2. Підготовка до поїздки (фіксація, перенесення від ліжка до машини).

 3. Спеціалізовані автомобілі, оснащені всім необхідним для надання такого роду послуг за нормами і наказам охорони здоров’я. Місткі салони, де можна розмістити не тільки коляску або носилки з пацієнтом, але і супроводжуючого медпрацівника.

 4. Спеціальна система амортизації, яка б знизила вібрації під час руху, що робить транспортування комфортним та безболісним, що дуже важливо при певних видах травм.

 5. Кваліфікована медична допомога при необхідності, контроль за станом життєво важливих функцій на весь період транспортування.

При замовленні машини швидкої допомоги рекомендується заздалегідь попередити диспетчера про тяжкість стану хворого, необхідному обладнання для правильного та комфортного транспортування. Не забудьте уточнити, що саме входить у вартість послуги, а за що потрібно буде доплатити додатково.

Будьте готові відповісти на питання про діагноз та транспортабельності пацієнта, його масі тіла, особливості. Описати місцевість, будинок і під’їзд місця призначення (наявність ліфта, ширина дверних прорізів, можливість під’їзду автомобіля до виходу, поверховість і наявність ліфта). Все це може впливати на вартість і швидкість перевезення.

Довіряючи перевезення професіоналам служби «МЕДперевозка», ви зможете зберегти свої нерви, заощадити час і уникнути небажаних наслідків від самостійної транспортування.

Автор:

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости