Транспортування хворих з інфарктом міокарда

Служба, що займається професійними медичними перевезеннями, «Медперевозка» пропонує комфортне транспортування та супровід хворих з інфарктом міокарда.

Що ж таке інфаркт?

Інфаркт міокарда – це досить важке захворювання, яке виникає в результаті порушення кровообігу в серцевому м’язі. Після цього відбувається некроз певної ділянки міокарда. Таке захворювання може застати зненацька абсолютно будь-якої людини в будь-яку хвилину. Пацієнт потребує негайної медичної допомоги та госпіталізації в стаціонар.

Захворюванням серця передує ряд факторів:

 • неправильне незбалансоване харчування, переважання жирної їжі в раціоні;
 • малорухливий, сидячий спосіб життя;
 • часті емоційні навантаження, стреси;
 • попередні захворювання (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, ожиріння);
 • шкідливі звички (куріння, алкоголь).

Як і у будь-якого іншого захворювання, інфаркт має певні клінічні прояви, характерні саме для даного стану. Головна ознака – різкий пекучий інтенсивний біль в загрудинної області, що іррадіює в ліву половину тіла, не знімається нітрогліцерином.

  Залишилися питання без відповідей?

  Залиште свій номер телефону і менеджер Медперевозка” передзвонить Вам протягом 10 хвилин


  Або телефонуйте нам:

  + 38 (066) 864-03-33, +38-(068)-864-03-33

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Дякуємо, Вашу заявку прийнято

  Також може з’явитися задишка і занепокоєння, відчуття страху смерті. Артеріальний тиск спочатку може підвищуватися, але потім поступово знижується. Спостерігаються тахікардія, аритмія, відчуття посиленого серцебиття.

  Транспортування хворих з інфарктом міокарда

  Правила та особливості транспортування пацієнтів

  Так як інфаркт міокарда відносять до загрозливого життю стану, то необхідно дотримуватися певних вимог при транспортуванні хворого. Правильна і своєчасна доставка пацієнта до медичного закладу дозволяє уникнути несприятливого результату і запобігти розвитку постінфарктних ускладнень.

  Співробітники спеціалізованої медичної перевезення дотримуються всі вимоги транспортування кардіологічних хворих:

  1. Пацієнт перевозиться в супроводі кваліфікованих фахівців (лікаря й одного медпрацівника), що дозволяє контролювати стан хворого і надати екстрену допомогу при необхідності.
  2. Пацієнт повинен бути підключений до апарату внутрішньовенного інфузійного введення фізіологічних та інших лікарських розчинів (анальгетики, знеболюючі, седативні) для підтримки нормального рівня артеріального тиску, життєво важливих функцій організму, швидкого доступу для надання екстреної допомоги.
  3. Можливість проведення серцево-легеневої реанімації або інгаляції пацієнтів у важкому стані, яка здійснюється за допомогою мішків Амбу, портативних апаратів штучної вентиляції. Ними оснащені всі машини швидкої медичної допомоги.
  4. На розсуд супроводжуючого фахівця, хворому може бути введений розчин Лідокаїну, що дозволяє прибрати больовий напад і полегшити очікування, яке може виникнути при розміщенні пацієнта у відділенні медичного закладу. Препарат не відносять до обов’язкових етапів надання допомоги при інфаркті міокарда, а вводиться за призначенням лікаря для поліпшення загального стану.
  5. Пацієнту надають вимушене положення тіла – лежачи на ношах, що знижує навантаження на серце і зменшує швидкість прогресування захворювання.

  Чим швидше буде проведена госпіталізація, тим більш сприятливий результат чекає пацієнта.

  Плюси спеціалізованого медичного перевезення

  Державні служби екстреної медичної допомоги перевантажені, чекати викликану машину швидкої допомоги можна дуже довго. При інфаркті міокарда час втрачати не можна, це може коштувати пацієнту життя.

  Приватна служба «Медперевозка» є гідною альтернативою, тому що з моменту виклику машини до її прибуття проходить мінімальна кількість часу. Це дозволяє запобігти розвитку постінфарктних ускладнень і несприятливого результату даного серцево-судинного захворювання.

  Пацієнти транспортуються за всіма вимогами, в супроводі кваліфікованих фахівців, які нададуть потрібну допомогу від прийняття пацієнта до моменту передачі в кардіологічне відділення. Довірте життя і транспортування свого родича з інфарктом міокарда професіоналам, це допоможе вберегти себе від зайвого стресу і врятувати життя хворому.

  Автор:

  Оцінити
  Перевозка хворых

  Повідомлення надіслане!

  Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

  Расчет стоимости