Транспортування хворих спеціальною службою у Львові

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти лежачого хворого по Львову та області

Медичне транспортування хворих у Львові та Львівській області, пропонована спеціальною службою «МЕДперевозка», здійснюється кваліфікованими фахівцями з урахуванням індивідуальних потреб конкретного пацієнта. Замість того, щоб ризикувати здоров’ям і життям дорогої людини, краще замовити перевезення хворого, звернувшись до справжніх професіоналів своєї справи.

Особливості приватного професійного перевезення

Професійна послуга транспортування хворих надається компанією з бездоганною репутацією, що використовує у своїй роботі такі ключові принципи:

 1. Широкий спектр послуг, що надаються (транспортування додому або в клініку, зустріч на вокзалі або в аеропорту, міжміський перевезення хворих і т.д.).

 2. Гнучкий графік роботи — в режимі 24/7. Замовити послугу можна в будь-який час доби.

 3. Оперативність — медичні автомобілі приїжджають без затримок, строго в обумовлений з замовником час і доставляють хворого в пункт призначення в максимально швидкі терміни.

 4. Високий рівень сервісу — перевезення хворого здійснюється виключно на медичному автомобілі, укомплектованому відповідним обладнанням та устаткуванням. В дорозі стан пацієнта контролюється фахівцями високого рівня кваліфікації, які можуть надати йому професійну допомогу, що гарантує абсолютну безпеку.

 5. Демократична вартість послуги, доступна людині із середнім матеріальним достатком.

У своїй діяльності співробітники служби керуються такими принципами, як відповідальність, дисципліна та професіоналізм.

Перевезення хворих в Львові

Принципи медичного перевезення

Медичне перевезення хворих здійснюється на європейському рівні, але за українськими цінами. Всі транспортні засоби мають зручний салон, комфортні сидіння, носилки, інвалідні крісла з системою іммобілізації. Місця в машині достатньо не тільки для розміщення самого пацієнта, але і для супроводжуючих осіб, медичного персоналу, багажу.

Є в салоні і кондиціонер, і система вентиляції — все, що потрібно для комфортабельної подорожі. Служба доставки лежачих хворих для комфортної та безпечної перенесення використовує такі засоби:

 • м’які носилки з фіксаторами;

 • каталки;

 • інвалідні крісла, що розкладаються.

Перевезення сидячих хворих або людей з порушеннями рухової функції також передбачає певну допомогу в пересуванні до автомобіля, а потім і в місце призначення. Для цих цілей людині, що транспортується пропонуються зручні інвалідні крісла, милиці, палиці, ходулі, ходунки.

Для перевезення пацієнтів на далекі відстані використовуються автомобілі підвищеного рівня комфортності. Також в шляху хворого супроводжує кваліфікований медичний персонал.

Кому потрібна послуга?

Професійне медперевезення рекомендується людям, які мають такі проблеми зі здоров’ям:

 • параліч;

 • захворювання опорно-рухової системи;

 • важка форма кардіологічних захворювань;

 • перенесені інфаркти та інсульти;

 • переломи та інші види травматичних ушкоджень;

 • порушення зорової або ж слухової функції;

 • період реабілітації після перенесених травм, важких захворювань, хірургічних втручань.

Дуже затребувана така послуга, як транспортування інвалідів. Людям з обмеженими можливостями потребують особливих умов. Крім того, у рідних виникають додаткові труднощі, пов’язані з тим, як перемістити хворого в транспортний засіб, а потім підняти на потрібний поверх в місці прибуття.

Служба професійного медтранспортування бере ці турботи на себе, здійснюючи перевезення хворих від «ліжка до ліжка». Не варто користуватися звичайними автомобілями і для транспортування осіб похилого віку, особливо на далекі відстані. Щоб уникнути несприятливих наслідків рекомендується скористатися такою послугою, як перевезення людей похилого віку.

Як замовити медичне перевезення?

Для того щоб транспортування хворого пройшло максимально комфортно та благополучно, рекомендується оформляти замовлення заздалегідь, щоб фахівці мали час і можливість належним чином підготуватися. Для замовлення потрібно просто зателефонувати до відділення служби «МЕДперевозка» у Львові та Львівській області, назвати адресу відправлення й місце прибуття, дату і час транспортування. Після цього фахівці компанії поставлять такі питання:

 • стан здоров’я та діагноз пацієнта;

 • здатність хворого до самостійного пересування;

 • вік і маса тіла пацієнта;

 • наявність багажу;

 • наявність супроводжуючих осіб;

 • потреба в додатковому медичному супроводі.

Відповівши на ці питання, ви дізнаєтеся вартість послуги і забезпечите близькій людині комфортну і безпечне медичне транспортування.