Транспортування лежачих хворих та інвалідів у Харкові

Служба медичних перевезень МЕДперевозка допоможе перевезти хворого по Харкову та області

У сім’ях, де проживають важко хворі люди, часто виникає потреба в перевезенні пацієнтів в клініку, будинок престарілих, реабілітаційний центр. Вирішити проблему медичного транспортування в Харкові та Харківській області допоможе спеціальна служба «МЕДперевозка». Звертаючись до професіоналів, ви отримуєте гарантію безпеки, якісні послуги, комфортне перевезення вашого родича.

Різновиди і особливості медичного транспортування

Професійне медперевезення необхідне в тих випадках, коли хворий не в змозі пересуватися самостійно або ж за медичними показаннями йому необхідний повний спокій і постільний режим. Переїзд за відсутності належних умов може посилити проблеми із здоров’ям і спровокувати розвиток вкрай небезпечних ускладнень.

Саме для забезпечення безпеки і виключення можливих ризиків і використовується медичне транспортування на спеціальних, обладнаних усім необхідним для комфортної поїздки автомобілях. Медичне перевезення пацієнтів підрозділяється на планову й екстрену.

При екстреному транспортуванні використовуються реанімобілі, оснащені обладнанням для підтримки стабільного стану хворого до моменту прибуття в лікувальний заклад. Дана послуга потрібна при травмах, нещасних випадках, інфарктах, інсультах та інших патологічних станах, що несуть загрозу життю пацієнта і вимагають надання термінової медичної допомоги.

Доставити хворого в клініку може і карета «Швидкої допомоги». Однак державні служби медперевезення, у зв’язку з підвищеною зайнятістю і рядом інших факторів, не завжди приїжджають вчасно. А при критичних станах кожна хвилина може коштувати пацієнту життя.

Планова медичне транспортування обмовляється заздалегідь і передбачає стабільний стан хворого. Дана послуга підходить для вирішення питання про переміщення пацієнта в наступних ситуаціях:

 1. Доставка хворого в клініку для запланованої госпіталізації.

 2. Перевезення хворих з лікарні в лікарню.

 3. Доставка хворих з лікарні додому.

 4. Необхідність транспортування пацієнта в хоспіс, пансіонат, реабілітаційний центр.

 5. Доставка пацієнта в клініку на обстеження або проведення медичних маніпуляцій з подальшим поверненням додому.

 6. Зустріч інвалідів, важких пацієнтів, людей з порушеннями зорової, слуховий або рухової функції на вокзалі, в аеропорту.

 7. Перевезення лежачих хворих на далекі відстані.

 8. Доставка пацієнтів в інший район міста або населений пункт (наприклад, при переїзді).

 9. Перевезення людей похилого віку (в будинок для людей похилого віку, пансіонат, клініку, реабілітаційний центр).

Послуга транспортування хворих на медичному транспорті може використовуватися і для особистих потреб. Завдяки медперевезенню пацієнти та інваліди можуть відвідувати громадські місця, подорожувати, відпочивати за містом, бувати в гостях у родичів. Окремо можна виділити таку послугу, як міжміське перевезення, яка здійснюється в автомобілях з підвищеним рівнем комфорту під наглядом медичного персоналу.

Перевезення хворих в Харкові

Особливості медичного транспортування

Медичне транспортування починається з переміщення пацієнта в автомобіль. Це робиться різними способами, в залежності від стану людини. Перевезення неходячих хворих передбачає використання носилок, на яких санітари спускають пацієнта з поверху і переміщують в салон автомобіля. Також носилки необхідні в тих випадках, коли хворий знаходиться в шоковому або несвідомому стані, при інфарктах, інсультах, порушеннях процесів мозкового кровообігу.

При травматичних ушкодженнях використовуються тростини і милиці. Транспортування інвалідів передбачає допомогу санітарів і використання інвалідних крісел, ходунків. Далі людину доставляють за вказаною адресою і допомагають дістатися до квартири або лікарняної палати.

                                                                                           

Додаткові послуги

Своїм пацієнтам служба «МЕДперевозка» в Харкові і Харківській області пропонує наступні види додаткових послуг:

 1. Перевезення хворих від «ліжка до ліжка» (при паралічі, інвалідності, важких станах).

 2. Перенесення та розміщення багажу.

 3. Надання медичної допомоги, проведення планових процедур (прийом медикаментів, постановка крапельниць, ін’єкцій) під час транспортування.

 4. Додатковий супровід лікарем певного профілю в залежності від діагнозу конкретного пацієнта.

 5. Супровід хворого родичами.

Всі автомобілі оснащені зручними носилками, інвалідними кріслами з надійною іммобілізацією, кондиціонером, системою вентиляції повітря. Скористатися послугою медичного транспортування можна в будь-який час, зробивши один телефонний дзвінок.

Ми знаходимося за адрусою – м.Харків, вул.Карпівська, буд.24