«МЕДперевозка»: гарантія комфортного та безпечного транспортування хворих

Перевезення важких хворих або лежачих пацієнтів на тривалі відстані в автомобілях, для цього не пристосованих, небезпечне погіршенням стану людини, що транспортується. Відсутність медичного персоналу, що супроводжує, — ще один мінус непрофесійних перевезень. Компанія «МЕДперевозка» пропонує послуги медичного трансферу пацієнтів як по Житомиру, так і до Києва.

Хто потребує консультації столичних медиків?

Для направлення до спеціалізованих медичних закладів Києва (наприклад, Інститут клітинної терапії, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, Клініка інституту онкології АМН України та інші медичні центри) існує низка певних показань:

  • здійснення додаткових діагностичних інструментальних процедур та лабораторних досліджень;
  • верифікація діагнозу, проведення диференціальної діагностики у неясних випадках;
  • розробка терапевтичного плану виходячи з результатів діагностики;
  • подальше консервативне чи хірургічне лікування (якщо його не можуть провести у медичних закладах Житомира).

Для консультації фахівців клінік та співробітників медичних госпітальних кафедр направлення від лікаря необов’язкове.

Переваги приватної компанії «МЕДперевозка»

Серед інших організацій, що практикують міжміські перевезення пацієнтів, приватна служба «МЕДперевозка» вирізняється такими перевагами:

  1. Для транспортування застосовуються реанімобілі, що оснащені сучасним обладнанням для надання ургентної допомоги та моніторингу стану здоров’я хворого.
  2. Комфорт і безпека людей, що транспортуються, забезпечуються за рахунок пневмопідвісок, системи вентилювання та кондиціювання, якими оснащений мікроавтобус.
  3. Для транспортування пацієнта до авто та в медустанову санітари використовують інвалідні крісла, м’які та жорсткі ноші.
  4. У машині є крісло-каталка та ноші з фіксуючими пристроями, що дозволяють мінімізувати ризик травмування хворого під час транспортування за рахунок його іммобілізації.

Якщо стан здоров’я потребує суворого контролю, пацієнта супроводжуватиме бригада кваліфікованих медпрацівників. Досвідчений медичний персонал оперативно відреагує на найменші зміни показників життєдіяльності організму людини та надасть необхідну допомогу.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости