Послуги медичного транспортування з Вінниці до Києва

Компанія «МЕДперевозка» займається професійним трансфером хворих з Вінниці до Києва та назад. До послуг медичного перевезення слід вдаватися, щоб уникнути погіршення самопочуття пацієнта під час поїздок на далекі відстані.

Кому рекомендуються консультації у спеціалізованих медичних закладах?

Напрямок до фахівців клінік другого та третього рівня, а також співробітників госпітальних кафедр столичних ВНЗ видається у таких випадках:

  • з метою уточнення діагнозу та проведення диференціальної діагностики, якщо це неможливо здійснити у поліклініках та лікарнях за місцем проживання хворого;

  • для додаткових лабораторних та інструментальних методів діагностики;

  • для складання терапевтичного та реабілітаційного плану на підставі результатів обстеження;

  • для проведення подальшого лікування та реабілітації, якщо вони неможливі у Вінниці.

Пацієнтів направляють до міських лікарень Києва, Інституту клітинної терапії, Клініку інституту онкології АМН України, Центру мікрохірургії ока та інших столичних медичних закладів.

Переваги професійного трансферу від компанії «МЕДперевозка»

Компанія вигідно відрізняється від інших служб, що також займаються перевезеннями хворих по Україні:

  1. Транспортування проводиться на комфортабельних мікроавтобусах, які оснащені пневмопідвісками та системою «клімат-контроль», завдяки чому забезпечуються безпека та комфорт як пацієнтів, так їх родичів, що супроводжують та персоналу.

  2. Кваліфіковані медичні сестри мають навички надання екстреної допомоги, які є вкрай важливими при перевезенні тяжких хворих.

  3. Досвідчені санітари доставляють хворого з його квартири до мікроавтобуса, а потім до клініки. При цьому вони використовують жорсткі або м’які ноші, каталки та інші спеціальні пристрої.

  4. Для безпеки транспортованих людей в салоні машини є інвалідні коляски та ноші. Вони оснащені фіксаторами, за допомогою яких можна іммобілізувати хворого та запобігти його травмуванню під час тривалої поїздки.

Порядок оформлення замовлення перевезення хворого

Щоб замовити послугу медичного транспортування, необхідно зателефонувати менеджеру компанії «МЕДперевозка», повідомити йому дані пацієнта та інформацію про час виїзду та пункт призначення. Відомості про поточний стан хворого та його діагноз потрібні для комплектації аптечки та формування супроводжуючої медичної бригади.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости