Професійне транспортування хворих з Ужгорода до Києва

Компанія «МЕДперевозка» вже понад 20 років професійно здійснює трансфер тяжкохворих та лежачих пацієнтів по Ужгороду та Україні. Однією з актуальних послуг компанії є перевезення людей, які потребують медичного супроводу, до Києва з метою діагностики та подальшого лікування у столичних лікувально-профілактичних закладах.

Кому необхідне перевезення до клініки Києва?

Ми забезпечуємо професійне транспортування мешканців Ужгорода до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України, Клініку інституту онкології АМН України та інші медичні установи третього рівня. Необхідність консультування та лікування виникає у таких випадках:

  • якщо діагностичні дослідження та терапевтичні маніпуляції неможливо провести у клініках Ужгорода;

  • для проведення складних хірургічних втручань із подальшою реабілітацією;

  • у ситуаціях, коли для уточнення діагнозу та вибору тактики лікування слід збирати консиліум спеціалістів різних профілів (включаючи співробітників клінічних кафедр медичних ВНЗ).

Транспортування хворих з Ужгорода до Києва: плюси «МЕДперевозка»

Перевезення пацієнтів на відстань майже 800 км на автомобілях, не пристосованих для транспортування хворих людей, може призвести до погіршення їх стану. У разі необхідно довіритися професіоналам. Компанія «МЕДперевозка» пропонує своїм пацієнтам такі послуги, що виділяють її серед інших організацій на ринку медичного трансферу:

  • комфорт та безпека транспортованих людей під час професійного перевезення;

  • супровід кваліфікованими медиками, які мають великий досвід роботи з тяжкими пацієнтами та при погіршенні самопочуття хворого у дорозі зможуть оперативно надати йому ургентну допомогу;

  • доступна цінова політика;

  • можливість замовлення реанімобіля будь-якої доби.

Як замовити транспортування хворого до Києва?

Для уточнення всіх деталей щодо перевезення хворого зв’яжіться з консультантом компанії. Він уточнить інформацію про вік і вагу пацієнта, його діагноз, пункт призначення в Києві. Залежно від стану людини, що транспортується, формується супроводжуюча бригада медпрацівників і комплектується обладнання для моніторингу життєвих показників та надання невідкладної допомоги. У консультанта можна дізнатися детальніше про всі умови поїздки, а також вартість послуги.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости