Міжміське перевезення хворих: як забезпечити своєму родичу комфорт та безпеку

Медичного транспортування нерідко потребують люди, яким необхідні консультації фахівців столичних медичних закладів та лікування у київських клініках. Таку послугу жителям Полтави пропонує компанія «МЕДперевозка».

У яких випадках пацієнтів прямують до Києва?

Для точної діагностики, підбору терапії, оперативного втручання, консультації співробітників клінічних кафедр часто хворим рекомендують їхати до столиці. Серед медичних закладів, які приймають пацієнтів з усієї України, — Центр мікрохірургії ока, Національний інститут хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова, Інститут клітинної терапії та ін. У деяких випадках пацієнти можуть приїхати сюди самостійно, без направлення свого лікаря.

Як безпечно та комфортно доставити хворого до Києва?

Приватна компанія «МЕДперевозка» займається медичним трансфером із регіонів до столиці та назад. Відстань між Полтавою та Києвом становить близько 340 км, і такі поїздки на далекі відстані можуть ускладнитися погіршенням самопочуття пацієнта, внаслідок чого виникає потреба у наданні спеціалізованої допомоги.

Переваги нашої компанії:

  1. Комфортний мікроавтобус обладнаний носилками для лежачих пацієнтів зі спеціальними фіксуючими пристроями, що забезпечують їхню іммобілізацію.

  2. Завдяки м’якій підвісці виключається заколисування та травмування пацієнта в дорозі.

  3. Система “клімат-контроль” підтримує оптимальну температуру в салоні автомобіля.

  4. Пацієнта супроводжує досвідчений кваліфікований медперсонал, який здійснює моніторинг стану життєво важливих функцій людини, що транспортується, і своєчасно надає їй невідкладну допомогу.

  5. У салоні автомобіля є зручні сидіння для 4 супроводжуючих осіб та місця для багажу.

Замовлення послуги перевезення хворих з Полтави до Києва

Щоб замовити перевезення хворих до медичних закладів Києва з Полтави та назад, необхідно зателефонувати менеджеру компанії за телефоном, вказаним на сайті «МЕДперевозка». Він уточнить такі відомості про пацієнта, як його вік, вага, стан здоров’я, необхідність у супроводі лікарем або медсестрами.

Гарантією якості та безпеки для пацієнта є договір між замовником та компанією. У договорі фіксуються:

  • умови перевезення;

  • вартість послуги;

  • потреба у медичному супроводі, тощо.

Замовити послуги «МЕДперевозки» можна в будь-який час. Оптимальним варіантом буде заздалегідь замовлення, щоб встигнути підготувати пацієнта до транспортування, створивши для нього комфортні умови.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости