«МЕДперевозка»: безпечне транспортування ваших близьких

Медичний трансфер — один із видів медичної допомоги. До компаній, що пропонують цю послугу, родичі тяжкохворих в Одесі висувають високі вимоги, дбаючи про комфорт та безпеку своїх близьких. “МЕДперевозка” є безумовним лідером серед подібних служб завдяки високоякісному сервісу.

У яких ситуаціях потрібна поїздка з Одеси до Києва?

У випадках, коли неможливо встановити діагноз в одеських поліклініках та лікарнях, що може бути пов’язане з відсутністю необхідного діагностичного обладнання, пацієнтам рекомендують їхати до фахівців столичних медичних закладів:

  • Центру мікрохірургії ока;
  • Національного інституту хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова;
  • Інституту клітинної терапії;
  • Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України;
  • київських міських клінік та інших лікувально-діагностичних закладів.

Лікарі у цих установах проводять ретельне обстеження пацієнта, розробляють індивідуальний план лікування та реабілітації, займаються терапією складних клінічних випадків тощо.

Переваги компанії «МЕДперевозка»

Жителі Одеси можуть звернутися до приватної компанії «МЕДперевозка» та отримати якісну послугу з перевезення своїх родичів до Києва. Замовники гідно оцінюють умови транспортування:

  • реанімобіль, оснащений сучасною апаратурою для надання невідкладної допомоги, що має місця для нош та інвалідної коляски з фіксуючими пристосуваннями-фіксаторами для іммобілізації хворого, що транспортується;
  • ноші, ходунки, інвалідний візок, які використовуються санітарами для транспортування пацієнта з дому до машини;
  • наявність сидінь для супроводжуючих родичів та місць для багажу;
  • комфортну та безпечну поїздку за рахунок системи «клімат-контролю» та пневмопідвісок реанімобілів.

Хворого супроводжує бригада кваліфікованих медпрацівників, які мають вміння надавати екстрену допомогу у разі різкого погіршення самопочуття пацієнта. Ще одна безперечна перевага – це доступні ціни. При розрахунку вартості послуги оператор бере до уваги відстань від місця перебування пацієнта до клініки, куди його направили.

Як замовити транспортування з Одеси до Києва?

Отримати інформацію про послугу, оформити замовлення можна за телефоном, вказаним на офіційному сайті «МЕДперевозка». Між замовником та компанією укладається договір, у якому прописуються всі умови трансферу та його вартість.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости