«МЕДперевозка»: якісні послуги з транспортування хворих з Миколаєва до Києва

Перевезення хворих є одним із видів надання медичної допомоги. Однак нерідко для родичів лежачих пацієнтів їхня доставка на консультацію або діагностику в поліклініку або стаціонар стає складною проблемою. Приватна компанія «МЕДперевозка» пропонує жителям Миколаєва високоякісний сервіс та гарантує безпеку хворих.

Коли потрібна поїздка з Миколаєва до Києва?

У ситуаціях, коли виникають проблеми з постановкою діагнозу чи цього необхідно нове лабораторне і інструментальне устаткування, пацієнтів направляють у московські медичні установи. До таких закладів, які надають високоспеціалізовану медичну допомогу, належать:

  • Інститут клітинної терапії;
  • Національний інститут хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова;
  • Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України;
  • Центр мікрохірургії ока та ін.

Фахівці цих установ займаються не лише діагностикою. Вони розробляють терапевтичну тактику, проводять оперативні втручання у складних клінічних випадках, тощо.

Переваги «МЕДперевозки»

Мешканці Миколаєва також стикаються із необхідністю транспортування своїх хворих родичів до Києва. В цьому випадку служба «МЕДперевозка» — оптимальний варіант надання послуги трансферу.

Звертаючись до нашої компанії, пацієнти отримують низку переваг:

  • мікроавтобус, що виконує функції реанімобіля, який має обладнання для надання невідкладної допомоги, місця для інвалідного візка та нош з фіксаторами для іммобілізації хворого;
  • пристрої для транспортування пацієнта в машину та з машини (носилки, милиці, ходунки, інвалідне крісло);
  • 4 додаткові сидіння для супроводжуючих родичів;
  • місця для багажу;
  • комфортну поїздку завдяки «клімат-контролю» та пневмопідвіскам автомобілів.

Супроводжувати пацієнта буде бригада досвідчених медпрацівників, які мають навички надання екстреної допомоги та допоможуть йому у разі погіршення стану.

Порядок замовлення послуги

Замовити транспортування хворого з Миколаєва до Києва та отримати всю необхідну інформацію можна за телефоном, вказаним на сайті «МЕДперевозка». Оператору буде потрібна інформація про вік пацієнта, масу його тіла, поточний стан здоров’я, діагноз.

Залежно від самопочуття людини, що транспортується, будуть комплектуватися аптечка і формуватися бригада. Вартість перевезення залежить від відстані місця перебування хворого до пункту призначення. Доступні ціни – ще один плюс нашої компанії.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости