Медичне транспортування зі Львова до Києва: вибираємо «МЕДперевозку»

З проблемою перевезення тяжкохворих родичів стикаються багато людей. При виборі служб, які займаються медичним трансфером, слід уважно поставитися до якості послуг. Приватна компанія «МЕДперевозка» гарантує висококласний сервіс, безпеку та комфорт пацієнта, що транспортується при його перевезенні до медичних закладів України, включаючи столичні.

У яких ситуаціях потрібний медичний трансфер?

Транспортування хворих потрібне у таких випадках:

  • для перевезення хворих, які не можуть самостійно пересуватися, з лікарні додому (пацієнти, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату, патологію органів нервової та серцево-судинної систем, що перенесли травми, хірургічні втручання тощо);

  • з метою екстреної госпіталізації лежачого хворого до стаціонару у разі різкого погіршення стану здоров’я;

  • для перевезення по Львову та Львівській області (наприклад, на консультацію до поліклініки або з інших причин);

  • для доставки до інших обласних центрів та Києва, коли є необхідність у проведенні досліджень та терапевтичних процедур, які неможливо здійснити у Львові.

Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, Центр мікрохірургії ока — у ці та інші медичні заклади столиці спрямовують хворих на консультацію з усіх куточків країни.

Особливості сервісу від «МЕДперевозки»

Медичний трансфер нерідко супроводжується ризиком для здоров’я та життя хворого, що транспортується. Саме тому для перевезення пацієнтів зі Львова до Києва компанія використовує комфортабельні мікроавтобуси, які обладнані сучасною медичною апаратурою для підтримки життєвих важливих функцій та надання екстреної допомоги.

Весь автотранспорт має пневмопідвіски, що запобігають заколисанню пацієнта та його ймовірне травмування протягом поїздки. Для зручності та безпеки мікроавтобуси також оснащені:

  • системами кондиціонування та вентилювання з метою забезпечення комфортної температури повітря в салоні авто;

  • інвалідними візками, жорсткими та м’якими носилками для транспортування хворого.

Для супроводу пацієнта формується бригада, що складається з досвідчених кваліфікованих медпрацівників, які зможуть швидко відреагувати на зміну показників здоров’я та надати дорогу ургентну допомогу.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости