Транспортування пацієнтів із Луцька до Києва: якісний сервіс від «МЕДперевозки»

Компанія «МЕДперевозка» вже понад 20 років надає послуги з транспортування тяжкохворих та людей похилого віку, які потребують супроводу та спеціального догляду. Окрім трансферу по Луцьку та Волинській області компанія займається доставкою пацієнтів з обласного центру до Києва при направленні хворих на консультацію або лікування до столичних закладів охорони здоров’я.

Хто потребує транспортування до Києва?

Необхідність у перевезенні лежачих та тяжких хворих до столиці пов’язана з:

  • діагностикою та лікуванням, якщо їх неможливо провести у клініках Луцька;

  • проведенням хірургічних операцій та реабілітаційних заходів;

  • необхідністю залучення консультантів із медичних ВНЗ Києва у спірних ситуаціях для уточнення остаточного діагнозу.

Компанія організовує професійне транспортування до Клініку інституту онкології АМН України, Ендокринологічної міської клінічної лікарні, Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України та інші високоспеціалізовані медичні заклади.

У чому переваги компанії «МЕДперевозка»?

Використання автотранспорту, який не пристосований для транспортування тяжких хворих (приватного або громадського), може закінчитися травмуванням пацієнта. Звернення до професіоналів компанії «МЕДперевозка» — найкраще рішення у подібних ситуаціях.

Приватна компанія є лідером серед аналогічних служб завдяки послугам, які вона надає:

  • пацієнтам гарантуються зазначені у договорі комфортні та безпечні умови трансферу;

  • всі медпрацівники мають першу або вищу атестаційну категорію кваліфікації, великий досвід у роботі з тяжкими хворими, тому вони можуть відстежити зміни у їхньому стані та оперативно надати екстрену допомогу;

  • робота в режимі 24/7 та доступні ціни роблять послугу популярною серед мешканців Луцька та Волинської області.

Як замовити медичний трансфер до Києва?

Для отримання інформації про послугу необхідно зателефонувати з менеджером компанії «МЕДперевезення» за номером телефону, вказаним на офіційній сторінці компанії. Він зможе розрахувати вартість поїздки в залежності від кілометражу (відстань від місця перебування хворого до пункту призначення у Києві). Від стану людини, що транспортується, на момент її перевезення залежить комплектація аптечки та медобладнання, склад супроводжуючої медичної бригади.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости