Комфорт та безпека при перевезенні хворих з Хмельницького до Києва

Наслідком неправильно організованого трансферу може стати погіршення стану здоров’я пацієнтів, аж до смерті. Компанія «МЕДперевозка» пропонує мешканцям Хмельницького послуги з професійного транспортування тяжких хворих із обласного центру до Києва.

Коли пацієнта потрібно транспортувати до Києва

Причинами направлення хворих до столичних медичних закладів є:

  • складність встановлення діагнозу, необхідність у високоточному лабораторному та апаратному дослідженні, яке неможливо провести у місцевих поліклініках чи лікарнях;
  • необхідність у консультаціях науковців клінічних кафедр медичних ВНЗ;
  • незгода пацієнта із встановленим у Хмельницькому діагнозом, недовіра до лікаря.

При направленні хворого до Києва родичам необхідно знайти компанію, що займається міжміськими перевезеннями хворих. «МЕДперевозка» допоможе швидко та ефективно вирішити цю проблему.

До столичних закладів охорони здоров’я їдуть пацієнти з усіх куточків України. Вони можуть отримати бажану допомогу у Центрі мікрохірургії ока, міських лікарнях, Клініці інституту онкології АМН України, Національному інституті хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова та інших клініках другого та третього рівня.

Умови перевезення мешканців Хмельницького до Києва

Для тривалого транспортування пацієнтів на далекі відстані використовуються реанімаційні мікроавтобуси, для яких характерні особливості:

  • машина оснащена пневмопідвісками для запобігання тряски та заколисування, а також отримання травм хворим під час перевезення;
  • завдяки системам кондиціювання та вентилювання в салоні авто забезпечуються комфортна вологість та температура;
  • для транспортування пацієнтів з дому до машини, а потім у будівлю клініки застосовуються ноші, ходунки, інвалідні крісла;
  • з метою іммобілізації хворих під час поїздки використовуються спеціальні фіксатори, встановлені на ноші та інвалідні коляски.

Тяжкохворого пацієнта в дорозі супроводжують досвідчені медпрацівники, здатні надати грамотну допомогу в ургентних ситуаціях. Для моніторингу життєво важливих показників та надання реанімаційної допомоги мікроавтобус має сучасне медичне обладнання. Уточнити умови трансферу, дізнатися про вартість поїздки можна у менеджера приватної служби «МЕДперевозка».

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости