Транспортування хворих з Херсона до Києва: обираємо «МЕДперевозку»

З необхідністю перевезення хворих родичів стикаються багато мешканців України. Державна служба швидкої допомоги приїжджає тільки на екстрені виклики, а приватні компанії не завжди гарантують якість послуг трансферу. «МЕДперевозка» дає можливість комфортно та безпечно транспортувати близьку людину з Херсона до інших медичних закладів, зокрема столичних.

У яких випадках необхідне медичне перевезення?

Замовляти транспортування слід у таких випадках:

  • для перевезення лежачих пацієнтів зі стаціонару додому (хворі з патологією опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної системи, після операцій, травм тощо);

  • для ургентної госпіталізації з дому до стаціонару (наприклад, для проведення хірургічного втручання);

  • з метою перевезення у межах свого населеного пункту з різних причин;

  • для транспортування хворих у великі міста, де є можливість проводити діагностичні процедури та терапевтичні маніпуляції, недоступні у селах та маленьких містечках.

Нерідко пацієнтів, які не можуть самостійно пересуватися або потребують сторонньої допомоги (наприклад, інваліди зору або люди, які перенесли інфаркт), направляють із Херсона до Києва до високоспеціалізованих медичних закладів: Центр мікрохірургії ока, Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.Н. М. Амосова, Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України та ін.

Послуги транспортування хворих від «МЕДперевозка»

Медичне транспортування нерідко пов’язане з небезпекою життя пацієнта. Ось чому мікроавтобуси, що використовуються для перевезення хворих із Херсона до Києва, оснащені найновішою апаратурою для моніторингу життєво важливих функцій організму та надання невідкладної допомоги.

Всі автомобілі мають пневмопідвіски, які перешкоджають трясці, заколисуванню та травмуванню пацієнта під час поїздки. Крім того, машини обладнані:

  • системою «клімат-контролю» для забезпечення оптимальної вологості та температури повітря в салоні;

  • інвалідними кріслами, носилками зі спеціальними фіксуючими пристроями для іммобілізації хворого та профілактики травматизму.

Пацієнта супроводжують кваліфіковані медпрацівники, які мають великий досвід роботи з тяжкими хворими та здатні оперативно реагувати на зміну стану пацієнта. Дізнатись про умови трансферу своєї близької людини з Херсона до Києва та вартість послуги можна у диспетчера компанії «МЕДперевозка».

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости