«МЕДперевозка»: безпечне транспортування пацієнтів з Харкова до Києва

Ситуації, коли люди не можуть скористатися громадським транспортом через стан свого здоров’я або віку, нерідкі. Навіть поїздка на приватному авто, не пристосованому для перевезення людей на тривалі відстані, може призвести до різкого погіршення самопочуття людини, що транспортується. Компанія «МЕДперевозка» здійснює медичний трансфер пацієнтів не тільки містом, але також з Харкова до Києва та назад.

Консультації у спеціалізованих установах: кому вони показані

Пацієнтів відправляють до спеціалізованих медичних закладів та на клінічні кафедри медичних ВНЗ Києва у таких випадках:

  • для проведення додаткових діагностичних досліджень та маніпуляцій;
  • для уточнення діагнозу у спірних випадках;
  • для розробки терапевтичної тактики на підставі даних обстеження;
  • для подальшого лікування, якщо воно неможливе за місцем проживання пацієнта.

Крім того, будь-яка людина може звернутися до Клініки інституту онкології АМН України, Інституту клітинної терапії та інших столичних клінік самостійно, наприклад, якщо вона не згодна з діагнозом, встановленим харківськими лікарями.

Переваги компанії «МЕДперевозка»

Компанія має ряд переваг, що виділяють її серед інших організацій, що займаються міжміськими перевезеннями хворих:

  1. Для трансферу використовуються комфортабельні мікроавтобуси, що мають пневмопідвіски, системи кондиціювання та вентилювання, які гарантують комфорт та безпеку хворого та супроводжуючих його людей.
  2. За потреби пацієнта супроводжує кваліфікований медперсонал, який здатний оперативно надати невідкладну допомогу, якщо у дорозі у хворого погіршиться стан.
  3. Для зручності людини, що транспортується, в машині є інвалідні крісла і носилки з фіксаторами, які дозволяють його іммобілізувати і звести до мінімуму ймовірність травмування під час поїздки.
  4. Санітари допомагають доставити пацієнта до машини, а потім до медичного закладу, використовуючи при цьому каталки, ноші та інші пристрої.

Як замовити перевезення хворого до Києва?

Для замовлення послуги необхідно зв’язатися з менеджером компанії «МЕДперевозка», повідомити інформацію про пацієнта та пункт призначення. З урахуванням поточного стану хворого та його діагнозу готується спеціальна апаратура, яка перебуватиме в автомобілі, та аптечка для медичного персоналу.

Кількість оцінок: 1
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости