Медичне транспортування хворих з Черкас до Києва: вибираємо найкращих перевізників

Перевезення тяжкохворих та лежачих пацієнтів — проблема, з якою стикаються багато жителів Черкас. Вибираючи компанію для медичного трансферу, пацієнти хочуть отримати якісний сервіс та гарантовану безпеку. Компанія «МЕДперевозка» вже багато років займається професійним транспортуванням пацієнтів до медичних закладів України, зокрема київських.

У яких випадках потрібен трансфер з Черкас до Києва?

Основними показаннями для медичного транспортування є:

  • перевезення лежачих хворих із лікарні додому (пацієнти з ураженням органів нервової та серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, у післяопераційному періоді, що перенесли різні травми тощо);

  • екстрена госпіталізація до стаціонарного відділення (наприклад, при інфаркті, інсульті, гострому животі);

  • транспортування у межах міста з різних причин;

  • перевезення до інших обласних центрів для діагностики та лікування, якщо можливість їх проведення у Черкасах відсутня.

Високоспеціалізовані медичні установи Києва надають консультативну допомогу мешканцям усіх регіонів країни. Пацієнтів направляють до міських лікарень столиці, Центру мікрохірургії ока, Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України, Інститут клітинної терапії та інші заклади охорони здоров’я.

Послуги транспортування від «МЕДперевозки»

Медичне перевезення на далекі відстані часто супроводжується загрозою життю пацієнта, погіршенням його самопочуття. Для трансферу необхідно використовувати виключно реанімаційні автомобілі, що мають найновіше обладнання для контролю за показниками здоров’я та надання ургентної допомоги в дорозі.

Медичний персонал, що супроводжує хворого, навчений роботі з цією апаратурою і зможе швидко відреагувати на найменші зміни в стані людини, що транспортується. Пневмопідвіски, якими оснащені всі автомобілі, запобігають трясці та заколисування хворого, мінімізують можливість отримання травми під час поїздки.

Крім того, в машинах є:

  • системи кондиціонування та вентилювання, що забезпечують комфортну температуру в салоні авто;

  • інвалідні коляски та ноші з фіксаторами для іммобілізації хворого під час транспортування.

Дізнатися про всі нюанси, що стосуються трансферу з Черкас до Києва та назад, можна у оператора компанії «МЕДперевозка».

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости