Медичний трансфер: як забезпечити комфортне та безпечне міжміське транспортування

Приватна компанія «МЕДперевозка» надає мешканцям Сум послуги транспортування хворих до Києва та назад. Під час міжміських поїздок стан пацієнтів може погіршитися, тому подібними перевезеннями мають займатися виключно професіонали.

У яких випадках пацієнтам рекомендується їхати до Києва?

Лікарі Сум направляють своїх хворих до столичних медичних закладів (Інститут клітинної терапії, Національний інститут хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова, Центр мікрохірургії ока та ін.) у таких випадках:

  • з метою проведення додаткової лабораторної та інструментальної діагностики;

  • для вибору терапевтичної тактики;

  • з метою проведення хірургічних втручань;

  • для консультації науковцями клінічних кафедр при медичних ВНЗ.

Жителі Сум можуть привезти своїх хворих родичів й без направлення. Як правило, на офіційних сайтах медичних закладів можна знайти всю необхідну інформацію щодо консультації іногородніх пацієнтів та графіка їх прийому.

Як безпечно та комфортно транспортувати хворого до столиці?

Переваги компанії “МЕДперевозка” перед іншими аналогічними службами полягають у наступному:

  1. Хворого супроводжують кваліфіковані медпрацівники із багаторічним досвідом роботи. Протягом усієї поїздки вони моніторять життєво важливі функції організму пацієнта, що транспортується, і при необхідності оперативно надають йому невідкладну допомогу.

  2. Для транспортування застосовується мікроавтобус, що має м’яку пневмопідвіску, завдяки якій виключається ймовірність заколисування та тряски хворого в дорозі.

  3. Комфортна температура у салоні машини забезпечується за рахунок сучасної системи «клімат-контроль».

  4. Для транспортування використовуються інвалідні крісла та ноші для лежачих хворих. Спеціальні фіксуючі пристосування іммобілізують людину, що транспортується, виключаючи її травмування під час перевезення.

  5. Крім пацієнта та медпрацівників, у салоні мікроавтобуса з комфортом розмістяться 4 супроводжуючі особи.

Замовлення послуги медичного трансферу із Сум до Києва

Для замовлення перевезення пацієнтів до київських закладів охорони здоров’я необхідно зв’язатися із менеджером компанії. При оформленні замовлення йому знадобиться інформація про хворого (вік, маса тіла, діагноз, стан здоров’я на момент транспортування).

Під час укладання договору між замовником та компанією «МЕДперевозка» у документі фіксуються умови трансферу, необхідність у супроводжуючому медперсоналі, вартість тощо. Договір гарантує безпеку та якість послуг, що надаються.

Оцінити
Перевозка хворых

Повідомлення надіслане!

Дякуємо, ми скоро зв'яжемось з Вами!

Расчет стоимости